Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Sağolsun Okan abi aracılığıyla char aldım ve şifreyi değiştirerek werdi eyw ben değiştirmek istiorum şuan mail gelmior mynete bi sölemedi nasıl mail getirdiğini

Neyi anlatıyım abi nasıl mail geldiğini anlamak istiorum çok zor durumdayım

Allhım al beni biz extralooba bişeymi dedik hemen atar yapıon benim sadece demek istedğim şu sağolsun okan abi sayesinde char aldım diorum ve şifreyi değiştirp werdi eyw saolsun ama ben değiştirmek istiorum mail gelmior okan abiye soruourom mail işini nasıl yaptı bendemi gelmior benmi görmüorum allh askına biri görsün

Myneti bilmiorum beyler bilen warsa şöle şöle şöle diyip anlatırsa cok makbule geçer çnkü mynette hiç bi bilgim yoq

Kyrojen

Bilgiliyim
Kardeşim Adam' işini yapmış vermiş sana bilgileri artık bundan sonra'sı seni ilgilendirir.extraloob'u araya sokma lütfen.

Extralooba laf sokanmı war delirtmeyin yetr ulan extralooba okan abiye bişey demiorum sroda şifre değiştirmek istiorum mynete mail nereye gidior çıldırıcam düzgün biri cwp wersin

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
muzajdar demiş ki:
Extralooba laf sokanmı war delirtmeyin yetr ulan extralooba okan abiye bişey demiorum sroda şifre değiştirmek istiorum mynete mail nereye gidior çıldırıcam düzgün biri cwp wersin
Arkadaşım kendine gel.Sana bildiğim kadarıyla yardım etmeye çalışıyorum.Bilen biri olsa zaten yardım ederdi. :!: :!: :!:

Kyrojen

Bilgiliyim
Düzgün Konuşurmusun Lütfen ? Şuçlu extraloob'gibi başlık açıyorsun laf sokanmı var diyorsun.

Yaratmış olduğun Email hesaplarını web üzerinden veya Outlook, Netscape, Eudora benzeri bir POP3 destekli yazılımla okuyabilirsin. POP3 için gerekli ayarlar Madde 5 te açıklanmıştır. Email lerinizi web üzerinden okumak ve göndermek için Proservis Anasayfa da sol üst köşede bulunan Posta Kutusu linkini tıkla. Bu adreste yaratmış olduğun kullanıcı adresini ve şifresini girerek Posta Kutusuna ulaşabilirsin.

Bunları yap. Laflarına Dikkat et.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt