1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Okan Abi Bakarsan Sevinirim

1. NeCRoMaNTiC

NeCRoMaNTiC rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben okan abi ben old school üyeniz WaTCHMaN bugün üyeliğim 1 gün süre ile banlandı ve üyeliğime izinsiz girilerek yorumlarım değiştirildi eğer burda sorumlu sen isen moderatörlere ve diğer yetkili kişilere verdiğin yetkilere dikkat etmeni rica ediyorum kimse kafası estiği gibi hareket edemez kimsenin kullanıcı bilgilerini kullanamaz eğer bu böyle değilse beni düzelt bende zamanında moderatörlük yaptım ve yetkilerimi böyle abuk sabuk işler için kullanmadım eğer bi yanlış varsa önce uyarılır sonra gereği neyse yapılır kimse kimsenin işine geldiği şekilde konuşmadı diye uzaklaştırılamaz ben bu site ilk kurulduğu tarihten buyana burdayım ve burda moderatör olan çoğu kişininde benden üstün olduğunu düşünmüyorum neyse gereğinin yapılmasını diliyorum saygılarımla iyi çalışmalar :coffee:

2. EmmaW

EmmaW  

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    yasal olmayan mesajları değiştirmek moderatörlerin görevidir.

3. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    304
    Ödül Puanları:
    83

şu alemde herşeyi yaptım 1 tek şey kaldı onu da yapacağım be ok kuzum direk ilgileniyorum aklımda ki projeyi artık hayata geçiriyorum 8)

4. Nina Ricci

Nina Ricci exlmanager

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    48
    başkalarına karşı küfür ve argo içerikli mesaj yazıyorsun , hakaret ediyorsun banlanıyorsun başka bir üyelikle tekrar aynı şeyi yapıyorsun. sonra mesajlarımı kimse değiştiremez diye haykırıyorsun ?

5. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    304
    Ödül Puanları:
    83
  6. NeCRoMaNTiC

NeCRoMaNTiC rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hakaret dediğin şeyi burda bana açıklarmısın nina burdaki tek şey birinin hoşuna gitmeyen ama belki kendisi söylese hoşuna gidecek bikaç şeyin söylenmesi bu kimseye başkasının üyeliğini kontrol etme hele ki kendinden daha önce burada var olan bi kişinin haklarını gasp etme hakkını vermez şimdi git savunduğun şeyleri tekrar gözden geçir :wink1:

7. Chorus

Chorus Admin

Beğenilen Mesajlar:
    304
    Ödül Puanları:
    83

@NeCRoMaNTiC,

ip ban atılmıştır 8)