Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Besiktas
DeadLy1 demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
SkullHunterr demiş ki:
Sweet Charı kaptırdıysan adamdan onane belki o ypmadı
Birde D.mod olp örnek olacak yuh yani harbi harbi yuh Okan abide buna göz yumuyor sanırım.
PS:bu sadece Sweet için geçerlidir diğer site kurulu üyeleri üstüne alnmazsa sewnrm.
sen ne diyorsun yahu allah aşkına şu 8 sayfayıda oku bakalım adamın haklı postunu bul gel söyle tamam !
SweeT Aldın işte Çarı Sabahtan beri Yanlış Diyosun sabah oyuna giren dedemdi demi sana stal çardan pm attım cvp vermediin.. SAat 12 sıralarında.. ahh ss çekmedimm kahretsiin :S
ne stalı lan şerefszz daha çara bakmadımmmmmmmmm !!!!!!

SweeTChieF demiş ki:
Utan artık ne diyeyim..Çarı aldın tekrar..Evine 2 saate dilekçe gelecek..Mahkeme dilekçesi..Ozaman yüz yüze geldiğimizde olacaklardan sorumlu değilim..
Blöf yapma sende.Adamın caldıgını nerden biliyorsun tekrar ?

Takımı
Besiktas
DeadLy1 demiş ki:
tamam o zmn 2saat sonra görüşürüz inş gelir bekliyorum...
Şuan Beykoz kaymakamlığına gitti ordan Adliyeye gönderecekler daha gece uzun görüşeceğiz yüz yüze !

sen ne diyorsun yahu allah aşkına şu 8 sayfayıda oku bakalım adamın haklı postunu bul gel söyle tamam ![/quote]
SweeT Aldın işte Çarı Sabahtan beri Yanlış Diyosun sabah oyuna giren dedemdi demi sana stal çardan pm attım cvp vermediin.. SAat 12 sıralarında.. ahh ss çekmedimm kahretsiin :S[/quote]
ne stalı lan şerefszz daha çara bakmadımmmmmmmmm !!!!!![/quote]
Tabi tabi hep öyle olurr.

aLper#24 demiş ki:
Beyler , 2 saat sonra dilekçe falan gelecek diyorsunuz hala neyin tartışmasını yapmaktasınız? Mahkemeden sonra herşeyi tek tek anlatmanızı bekliyoruz
Ya nediyorsun ? Öyle bişi olabilirmi. Abartmayın.

Takımı
Besiktas
BoOoOS demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
Beyler , 2 saat sonra dilekçe falan gelecek diyorsunuz hala neyin tartışmasını yapmaktasınız? Mahkemeden sonra herşeyi tek tek anlatmanızı bekliyoruz
Ya nediyorsun ? Öyle bişi olabilirmi. Abartmayın.
Bekle babam kaymakamlıktan gelsin heledebi dilekçenin kopyasının bir ss sini buraya koyacağım ozaman suratının halini merak ediyorum sen hala şaka blöf san biz çocuk değiliz burda.

sweet daha fazla direnme, adamın konusundan resmini almışın basbayagı bide adama ne zaman aldıysan diyorsun adam en son ne zaman düzenlemiş konuyu gördünmü? saçma sapan konuşma !

Takımı
Besiktas
şimdi bu postu ve son postu dilekçenin ss ile sonlandıracağım gerisini senle görüşeceğiz deatly eywallah herkez kendine iyi baksın bukadar

NOT: 8 sayfadır şaçmalık dolu postu olan adam şimdi haklı çıkardılar.

Hala siteye saygım sonsuzdur.Bu sitede hayallerim vardı.
Saygılarımla,

GetOut demiş ki:
sweet daha fazla direnme, adamın konusundan resmini almışın basbayagı bide adama ne zaman aldıysan diyorsun adam en son ne zaman düzenlemiş konuyu gördünmü? saçma sapan konuşma !
Ya ne ... olduğu çıkıyo piyasaya. Ben artık biş iyazmıyorum okan abiden cevap bekliyorum.

DeadLy1 demiş ki:
GetOut demiş ki:
Ya ne mal olduğu çıkıyo piyasaya. Ben artık biş iyazmıyorum okan abiden cevap bekliyorum.
Bırak arkadaşım ya, böyle yalan atılmazki tamam yalan söylersin 1~2 hadi 3 diyelim ama bu kadar fazla yalan atılmaz senin konunun düzenlendigi tarihe bak, adamın benim sana msnden gönderdigim resim dedigi tarihe bak saçmalıyor :buddha:

Takımı
Besiktas
Aç yeni ıd yi konuş kendi kendinede bundan sonra.Zaten ben yokum git şimdide movia kovala.

Absence

@"BoOoOS" DeadLy1 GetOut SweeTChieF
Siz biraz dışarı çıkın hava alın olaylar kızışmasın daha rahatlayın sakin kafayla gelin

SweeTChieF demiş ki:
Aç yeni ıd yi konuş kendi kendinede bundan sonra.Zaten ben yokum git şimdide movia kovala.
2 üyeligi aynı pc den açabilme kapasitesine sahip biri varmı acaba? birinden cıkman lazım 2 si birden online gözükmüyor :roll: yine yalan :buddha: :!!&%&!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt