Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
O adam msn kullanmıyo diyorum söyledim ama beni ilgilendirmez diyo ben sana çarı verdiğimde deiştirdinmi şifresini deiştirdin diyo çar sağlammıydı sağlamdı diyo senin hatan diyoo ve adam haklıı ...

Takımı
Besiktas
DeadLy1 demiş ki:
O adam msn kullanmıyo diyorum söyledim ama beni ilgilendirmez diyo ben sana çarı verdiğimde deiştirdinmi şifresini deiştirdin diyo çar sağlammıydı sağlamdı diyo senin hatan diyoo ve adam haklıı ...
Hee,Başka kahveye çağırsaydın bize.

Olayı okudum.birşey demek istiyorum...ilk msne gelsin atacağım oldu işler sarpa sarınca adam msn kullanmıyor oldu...dahada ilerleyince adam msn'e girmez zaten evine gidip aldım oldu.Dahada sıkıştırırlarsa kendinle çelişmeye başlayacaksın kanımca dikkat et :wink1:

DeadLy1 demiş ki:
DeadLy1 demiş ki:
Şu anda Offline SEnden daha fazlaa rezill olmadan çarımı geri vermeye davet ediyorum ondan sonra sen yoluna ben yoluma ama sana yyemin edermn çarı bn çalmadımm Gaiada Oyun parasına aldım eğer istersen gösterebilirim.. hala da gaiada goldum var o çara sun alıcaktım ... :/94 yapnca
:?: :coffee: :detective:

TheRage demiş ki:
Olayı okudum.birşey demek istiyorum...ilk msne gelsin atacağım oldu işler sarpa sarınca adam msn kullanmıyor oldu...dahada ilerleyince adam msn'e girmez zaten evinden alıyorum oldu.Dahada sıkıştırırlarsa kendinle çelişmeye başlayacaksın kanımca dikkat et
DeadLy1 pm atarsan doktor tavsiye edebilirim :muck:

Bro insan yalancı olunca bunak ta oluyor aynı zamanda :twisted:

Takımı
Besiktas
TheRage demiş ki:
Olayı okudum.birşey demek istiyorum...ilk msne gelsin atacağım oldu işler sarpa sarınca adam msn kullanmıyor oldu...dahada ilerleyince adam msn'e girmez zaten evinden alıyorum oldu.Dahada sıkıştırırlarsa kendinle çelişmeye başlayacaksın kanımca dikkat et :wink1:
Herkes anladı olayı yinede yetkili kişiyi dinlemek istiyorum. :kalp:

Hyperion demiş ki:
DeadLy1 demiş ki:
[quote"DeadLy1"]Şu anda Offline SEnden daha fazlaa rezill olmadan çarımı geri vermeye davet ediyorum ondan sonra sen yoluna ben yoluma ama sana yyemin edermn çarı bn çalmadımm Gaiada Oyun parasına aldım eğer istersen gösterebilirim.. hala da gaiada goldum var o çara sun alıcaktım ... :/94 yapnca

aLper#24 demiş ki:
Hyperion demiş ki:
DeadLy1 demiş ki:
[quote"DeadLy1"]Şu anda Offline SEnden daha fazlaa rezill olmadan çarımı geri vermeye davet ediyorum ondan sonra sen yoluna ben yoluma ama sana yyemin edermn çarı bn çalmadımm Gaiada Oyun parasına aldım eğer istersen gösterebilirim.. hala da gaiada goldum var o çara sun alıcaktım ... :/94 yapnca
offline derken oyundaa offline ne anlamaz adamsınn.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SweeTChieF demiş ki:
Okan abi senin yorumuna ihtiyacım var çok sevdiğim bi çardı bu.Seni dinleyeceğim.

şimdi objektif bakalım olaya, eğer bu char benim charım olsaydı ve charım çalınmış olsaydı sonra EXL'de yönetici olup karizmamı kullanıp charımı geri alsaydım ki alır mıydım diye soruyorum kendime evet alırdım ve charımı bu kişi çalmamışsa o da gitmiş başkasından almışsa ortada bir acıtasyon var derim sonuçta char geri verilmez neden aracılık hizmeti kullanın diyoruz herkes sizi kandırabilir diyoruz ama şu var charı sen kimden kaça aldıysan o adamı da yakalamanız lazımo adama bu charı satmaya geri vermeye kalkın aracılık yapın kandırın deadly'nin de masraflarını kurtarın..

kim olursa olsun kendi charını çaldırırsa geri alır buna kimse itiraz edemez.
ortada bir başka madur varsa da ona insaniyet gösterip yardımcı olmaya çalışır.
sitenin yetkilerini kullanıp bunu yapmak ise kendi aramızda çözeceğimiz bir meseledir onu ayrıca masaya yatırıp ifadesini alacağız 8)

DeadLy1 demiş ki:
Hyperion demiş ki:
DeadLy1 demiş ki:
Oyunda online olup olmadığını soran mı var ? Sadece kimden aldıysan o kişiyle olan konuşmalarını koy diyoruz :!:

[quote"DeadLy1"]Şu anda Offline SEnden daha fazlaa rezill olmadan çarımı geri vermeye davet ediyorum ondan sonra sen yoluna ben yoluma ama sana yyemin edermn çarı bn çalmadımm Gaiada Oyun parasına aldım eğer istersen gösterebilirim.. hala da gaiada goldum var o çara sun alıcaktım ... :/94 yapnca[/quote]

offline derken oyundaa offline ne anlamaz adamsınn.[/quote]

Oyunda online olup olmadığını soran mı var ? Sadece kimden aldıysan o kişiyle olan konuşmalarını koy diyoruz :!:[/quote]

Msn kullanmıyor diyorum.. Anlamıyormusun nasıl koyacam.. Adam beni ilgilendirmez diyo ne dicemmm

WeAre

Buralıyım
hem offline hemde msn kullanmıyor bu nasıl bir çelişkidir :lol:

Tamam Etkiin Ne Halin varsa gör kaliten bu kadarmış demek senin İnşallah çardan hayır gelmez... sana insanlıkk levelin 100 olsunn d. mod olmuşun ama adam olammışın.

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Okan abi senin yorumuna ihtiyacım var çok sevdiğim bi çardı bu.Seni dinleyeceğim.

şimdi objektif bakalım olaya, eğer bu char benim charım olsaydı ve charım çalınmış olsaydı sonra EXL'de yönetici olup karizmamı kullanıp charımı geri alsaydım ki alır mıydım diye soruyorum kendime evet alırdım ve charımı bu kişi çalmamışsa o da gitmiş başkasından almışsa ortada bir acıtasyon var derim sonuçta char geri verilmez neden aracılık hizmeti kullanın diyoruz herkes sizi kandırabilir diyoruz ama şu var charı sen kimden kaça aldıysan o adamı da yakalamanız lazımo adama bu charı satmaya geri vermeye kalkın aracılık yapın kandırın deadly'nin de masraflarını kurtarın..

kim olursa olsun kendi charını çaldırırsa geri alır buna kimse itiraz edemez.
ortada bir başka madur varsa da ona insaniyet gösterip yardımcı olmaya çalışır.
sitenin yetkilerini kullanıp bunu yapmak ise kendi aramızda çözeceğimiz bir meseledir onu ayrıca masaya yatırıp ifadesini alacağız 8)
Sağol okan abi adam iyice çuvalladı zaten belli etti kendini.Benim açımdan bakman çok hoş.Haksızlığa gelemeyen biriyim aradım taradım buldum şuan inanılmaz mutluyum. :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DeadLy1 demiş ki:
Hyperion demiş ki:
DeadLy1 demiş ki:
Tabi canım oyunda offline. Sana konuşmaları koy diyor sen offline diyorsun. Alış verişide sanırım oyunda hallettiniz :sfff:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt