Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Dün Akşam SweeTChieF Adlı üyen ile bnm 80 lwl xbow İle onun 88 Spear Çarıyla Takas yapıcaktık karakter satılma bölümünede koymuş çarı plvl falanda yapıyor yanlız dün takas yapıcaktıkk ben D.moderatör diye güvenilir diye verdim ilk deiştirdi o bana yanlış bilgi verdi b idkk geliyorum dedi gidiş o gidiş bu konuya el atarmısın Okan abi tek çarem sen kaldın Pm atıp bilgileri istermisin çarıda başkasıyla taks etmiş ghaliba siteye konu kilit yazmış sparta bölümünde bakabilirsin abii ismi etkin:@ siteden o kdr pm atıyorum cevap vermiyor..

WeAre

Buralıyım
ben ortada bir kanıt göremiyorum msn konuşmaları nede yada başka bişey!!!

etkinin böyle birşey yapacağını sanmam lakin yapmışsa gerçekten çok büyük bir güven kaybı olur ona karşı

Takımı
Besiktas
Sen benim ilk göz ağrımı çaldığında birşey demiyordun şimdi senin çarınmı oldu hakkım olanı geri aldım.Bu sana ders olsun çalındığında ne kadar üzülmüştüm ben haberin varmı !

Bu çar Nerden Senin Oluyooo??? işten böyle sıyrılacağını sanma msn görüntülerinide koyucam bkle bunun peşini bırakmıcam

Takımı
Besiktas
DeadLy1 demiş ki:
Bu çar Nerden Senin Oluyooo??? işten böyle sıyrılacağını sanma msn görüntülerinide koyucam bkle bunun peşini bırakmıcam
Koy.Tamam aldım çarımı ne yaparsan yap 2 ay önce çalan sendin aradım taradım buldum seni !

Spa

rank8
SweeTChieF demiş ki:
Sen benim ilk göz ağrımı çaldığında birşey demiyordun şimdi senin çarınmı oldu hakkım olanı geri aldım.Bu sana ders olsun çalındığında ne kadar üzülmüştüm ben haberin varmı !
Bu nedemek sweet? Hakkım olanı geri aldım? Açıkça çarı çaldım diyorsun?

WeAre

Buralıyım
Spa demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
benim olan charı geri aldım diyor

Takımı
Besiktas
Spa demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Çarımı geri aldım.2 ay önce benden çalınan çar bu çocuğu bulmak için efesanemlağa 50 tl para yatırdım bot pre felan kullanırsa takip etsin diye şansıma burda çıktı eğer gerçekten yaptığım suç ise veririm.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Spa demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:

charı çalmamış kuzum kendi charını geri almış öyle mi sweet :wink1:

Takımı
Besiktas
Spa demiş ki:
Suç mu diye soruyorsun lol yaptığın doğru bişey mi? Benim 4 tane çarım gitti ben neden geri almadım? Hem seninki gibi değil 95-96-96-99 leveldiler ^^
Ama emin ol benim yaşadıklarımı yaşamamışsındır.Eğer böyle olcaksa sonu yazarım pw yi buraya.Yanına kalır.

Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Spa demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:

charı çalmamış kuzum kendi charını geri almış öyle mi sweet :wink1:
Evet.Okan abi eğer vermem gerekirse veririm.Kaçmadım ben hiçbir yere çalsaydım kaçardım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Spa demiş ki:
Hmm bende alıyım ozaman çarlarımı geri nasılsa benimdiler dimi 8)
Açıkçası ben bu durumu çalmak olarak değerlendiremiyorum..
Etkin'i bilirim. Char çalacak bir kişilik değildir. Gerekirse geri alınan charın şifresini Etkin'den alır kendim buraya koyarım.

çarımı gerii verr.. msn görüntülerini yüklüyorumm.. bnmde çok çarım gitti senin gibler yüzündenn.. ben bu çarıı senden almadımm aynı ilden bi çocukdan oyun parasıyla aldımm ayrııcaaa :@@@ eğer istersen onuda ispat ederim.

Takımı
Besiktas
DeadLy1 demiş ki:
çarımı gerii verr.. msn görüntülerini yüklüyorumm.. bnmde çok çarım gitti senin gibler yüzündenn.. ben bu çarıı senden almadımm aynı ilden bi çocukdan oyun parasıyla aldımm ayrııcaaa :@@@ eğer istersen onuda ispat ederim.
Msn konuşmalarına ne gerek var sonuçta olanı söyledim koy istersen.Ayrıca o çarı aldığın çocuğuda bul gel oysa eğer ilk çarımı çalan özür diliyip veririm çarı

Şu anda Offline SEnden daha fazlaa rezill olmadan çarımı geri vermeye davet ediyorum ondan sonra sen yoluna ben yoluma ama sana yyemin edermn çarı bn çalmadımm Gaiada Oyun parasına aldım eğer istersen gösterebilirim.. hala da gaiada goldum var o çara sun alıcaktım ... :/94 yapnca

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt