Warmı Böyle Bir Şey ya :S Dün Pvp deydim Buyrun Resim Karsımdaki Adam 73 LeveL Confused

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
burak1034 demiş ki:
bu durumda avrupalılar daha mı güçlü oluyo?
Tabikide Hayır Razz Bu adam bana bu skill i cakana kadar bana 5-6 tane zehir caktı :lol: Ondan sonra 70 skill ini patlattı Razz 30 k bu skill i cakana kadar ben onu ayagımın altına alıyorum :lol:

morfeux demiş ki:
europa 4 ever diyorum başka bişe demiyorum bide pot saniyesi saniyesine bassa :mrgreen:

Excrea'nın konuya alalım seni full str 80 lvl adamı 3-4 vurusta ve Blade yatırıyo avrupa hızlı kasabilir ama pvpde cacıktır 80 lvl wizarda 79 lvl da tek attıma göre.

Jigsaw

Aileden
Cleric'teki offering manyak. Yeni serverda ne olcam bilmiyorum ya Full INT Chinese Nuker ya da Cleric.. Ya da Rouge.. STR Bow da olabilirim o kadar kararsızım ki..

Mephistopheles demiş ki:
morfeux demiş ki:
europa 4 ever diyorum başka bişe demiyorum bide pot saniyesi saniyesine bassa :mrgreen:

Excrea'nın konuya alalım seni full str 80 lvl adamı 3-4 vurusta ve Blade yatırıyo avrupa hızlı kasabilir ama pvpde cacıktır 80 lvl wizarda 79 lvl da tek attıma göre.
80 lwl wizardda sana tek attığına göre + görünmezlik var extraokk

Jigsaw demiş ki:
Cleric'teki offering manyak. Yeni serverda ne olcam bilmiyorum ya Full INT Chinese Nuker ya da Cleric.. Ya da Rouge.. STR Bow da olabilirim o kadar kararsızım ki..
sen stallcı aç Razz

we ss ye gelince!
abi one yhaa Shocked 2kez öldürmüs seni :lol: sende 15 war adam 30k cakmıs :mrgreen:
gecmiş olsun wala :lolmuch:

Yukarı Alt