1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Öğretmenlere Tatil Müjdesi


 1. Xrosower

  Xrosower olduser

  Kayıt:
  11 Nisan 2009
  Mesajlar:
  3.020
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Sailor
  Şehir:
  Kocaeli
  Öğretmenlere, Yaklaşan Sömestr Öncesinde 5 Yıldızlı Otellerde Tatil Müjdesi Geldi.​


  - Resim Silinmiş.​

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜROFED ve TÜRSAB'ın işbirliği ile yürütülen kampanya sayesinde, 140 otelde öğretmenler için kış fiyatlarında yüzde 50 indirim sağlandı. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Öğretmenevi fiyatları daha yüksek." dedi.

  Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, 'Öğretmenlere Özel Tatil Kampanyası' ile ilgili basın toplantısı düzenledi. Sömestr tatili boyunca öğretmenlere uygun fiyatla tatil imkanı getirdiklerini belirten Günay, bu çerçevede MEB, TÜROFED ve TÜRSAB ile işbirliği yapıldığını söyledi.

  Öğretmenlerin büyük kısmının ekonomik nedenlerle tatile çıkamadığını kaydeden Günay, farklı bölgelerdeki 140 otelde, yüzde 50'ye varan indirim oranları ile tatil seçenekleri oluşturulduğunu kaydetti. Günay, "Öğretmenevi fiyatları daha yüksek." diye konuştu.

  Tatil seçenekleri içerisinde Antalya, izmir , Adıyaman, Çanakkale, Muğla, Bursa, Nevşehir, istanbul, Kapadokya, Gaziantep, Urfa gibi pek çok bölgeden farklı turizm alternatifleri yer alıyor. Kampanyada kişi başı günlük 20 liradan başlayan fiyatlarla, 2 yıldızdan 5 yıldıza kadar her beğeniye ve bütçeye hitap eden seçenekler bulunuyor.

  Alanya'da 3 yıldızlı bir otelde 2 kişi yarım pansiyon 200 liraya, Antalya'da 5 yıldızlı her şey dahil bir otelde 2 kişi 400 liraya 5 gün tatil yapılabilecek. Öğretmenler, Avrupa Kültür Başkenti istanbul'da 5 yıldızlı bir otelde iki kişilik odada 100 liradan ve 3 yıldızlı bir otelde iki kişilik odada 65 liraya konaklayabilecek. Sinop'ta 3 yıldızlı bir otelde 2 kişi yarım pansiyon 350 liraya 5 gün tatil yapılabilecek. Nemrut'u görmek isteyen öğretmenler ise Adıyaman'da 4 yıldızlı bir otelde 2 kişi yarım pansiyon 500 liraya, 5 gün kalabilecek. Ayrıca, bir çok otel, 0-6 yaş çocuklara ücretsiz tatil ,7-12 yaş arasındaki çocuklara ise yüzde 50 indirimli fiyatlar sunacak.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Presence

  Presence rank8

  Kayıt:
  5 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  2.544
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İstanbul
  Geçen öğretmenler miting yapıyorlardı bakalım kaç tanesi gidicek bu tatile
   
 3. Xrosower

  Xrosower olduser

  Kayıt:
  11 Nisan 2009
  Mesajlar:
  3.020
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Sailor
  Şehir:
  Kocaeli
  Aynen.