Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
koyu bi fenerlinin tipik ezme çabaları olmadi: geçen gün cevaplarını aldılar :roll:

Takımı
Besiktas
Mr548 demiş ki:
koyu bi fenerlinin tipik ezme çabaları olmadi: geçen gün cevaplarını aldılar :roll:
Her galibiyetimizden sonra olan, fbninde her malubiyetinden sonra olan şeyler hacım alıştık artık ^^

Herhangi bir tartışma çıkartırsan desert, çekerim ipini. :wink1:

Anlaşılan ihtiyaç yayıncılık fenerbahçeli biri tarafından yönetilen bi kurum :D

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Nz9

rank8
1984 yılında fenerbahce turkıye kupasını alamıyorsa, milenyuma geçildiğinde şike işin içine girince kaç yılda alır ?

a- 5 yıl
b - 10 yıl
c - 15 yıl
d - 20 yıl
e - Allah bilir ✔

Lenneth demiş ki:
Mr548 demiş ki:
Her galibiyetimizden sonra olan, fbninde her malubiyetinden sonra olan şeyler hacım alıştık artık ^^

Herhangi bir tartışma çıkartırsan desert, çekerim ipini. :wink1:
Neden tartışma çıkarayımki gs için değermi? Eğer bu sitenin yönetimi böyle ise çek gitsin.

Takımı
Besiktas
DesertRose demiş ki:
Okan abi olsa sesini çıkartamazdın biliyorsun değil mi?
1. si ister okan abi olsun, ister başbakan. Ben yorum yaparken kimseden çekinmedim, çekinmem.
2. si " ipini çekerim " deki anlam yanlış anlaşıldı, konunu kilitlerim anlamındaydı.
3. sü ve sonuncusu, 2 gündür bir Galatasaray'ı rezil etme, argo konuşma, laf sokuşturma çabaları içersindesin, artık yenilgiyi kabullenip sussan diyorum. :!!&%&!

Lenneth demiş ki:
DesertRose demiş ki:
Okan abi olsa sesini çıkartamazdın biliyorsun değil mi?
1. si ister okan abi olsun, ister başbakan. Ben yorum yaparken kimseden çekinmedim, çekinmem.
2. si " ipini çekerim " deki anlam yanlış anlaşıldı, konunu kilitlerim anlamındaydı.
3. sü ve sonuncusu, 2 gündür bir Galatasaray'ı rezil etme, argo konuşma, laf sokuşturma çabaları içersindesin, artık yenilgiyi kabullenip sussan diyorum. :!!&%&!
Argo konuşma işini yanlış yazmışsın. İspatını göster. Yenilgiyi kabullendim zaten lakin fenerbahçe'yi yenince çok sevindiniz tahrik edici sözler kullanıyorsunuz. Konular açıyorsunuz sürekli biz siyi yenince konu açıyormuyduk? Face'de msn'de bile kimseyle konusmuyorduk .

Takımı
Besiktas
@Desert

1-Siz bunu yıllardır yapıyorsunuz, tahrik edici konuşmalar vs.
2-Elbette konu açacağım, sana mı soracağım konu açıp açarken ? Ezeli rakibimiz olduğunuz için galibiyetimizi kutluyoruz, video koyuyoruz bunda bir sakınca yok. Fakat senin attığın yorumlar sürekli sert ve tepkili.

bkz: Hayatta 2 kişiyle ağız dalaşına girmeyeceksin.

1- Kadın
2- Fenevli.

Asla susmazlar.. :rolleyes1:

Konuyu uzatmanın âlemi yok. :wink1:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
İlk ve son kez uyarıyorum ve söylüyorum, tartışma çıkarmaya sebep(hangi nedenden olursa olsun) bir mesaj daha atılırsa külahları değişiriz arkadaşlar, olan oldu biten bitti abartmanın saçmalamanın bir manası yok, çocukluk etmeninde olgun olduğunuzu görelim sizlerin..

İyi akşamlar, iyi forumlar.

Birazdan arkadasim gerekli seyi yapacaktir.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt