1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Öğrencilerin iş hayatına ilk adımı


 1. Nina Ricci

  Nina Ricci exlmanager

  Kayıt:
  19 Ekim 2009
  Mesajlar:
  10.293
  Beğenilen Mesajlar:
  30
  Ödül Puanları:
  48
  [​IMG]

  İTÜ İşletme Mühendisliği Bölümü öğrencileri iş hayatına ilk adımı Ekol Lojistik'te atıyor.

  Ekol Lojistik İstanbul Teknik Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği ile tesislerinin kapısını İTÜ İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği Bölümü öğrencilerine açıyor.


  Lojistik sektörünün lider kurumlarından Ekol Lojistik, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği Bölümü lisans ve lisansüstü öğrencilerine; faaliyet yürüttüğü alanlar kapsamında staj, proje, bitirme ödevi, yüksek lisans tezleriyle ilişkili bilgi desteği sağlıyor ve tesislerinde araştırma imkanı veriyor.

  Ekol Lojistik, öğrencilerin çalışmaları boyunca gerekli olan alet, cihaz ve donanım konusunda da öğrencileri destekleyecek ve öğrenciler staj ve/veya araştırmaları için, Ekol Lojistik’te geçirecekleri dönem süresince personele sağlanan servis ve yemek olanaklarından da ücretsiz olarak faydalanabilecek.

  Ekol Lojistik Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Kırcan; “Ekol Lojistik olarak, İTÜ İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği Bölümü lisans ve lisansüstü öğrencilerinin çalışma hayatına attıkları ilk adımda yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İstanbul Teknik Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği sayesinde gerek staj gerekse bilgi ve araştırma desteği vererek, öğrencilerin aldığı üst düzey eğitimi pratikte uygulamayı deneyimlemelerine aracı olacağız. İş hayatına daha hazır ve nitelikli gençler yetiştirmenin ülkemiz açısından çok önemli olduğuna inanıyoruz” dedi.