1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Öğrencilerin İlkbahar Resimleri Sonbahara Renk Kattı


 1. [GM] Spare

  [GM] Spare rank8

  Kayıt:
  27 Ekim 2010
  Mesajlar:
  669
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0

  Haber: Öğrencilerin İlkbahar Resimleri Sonbahara Renk Kattı
  Flaş..! Amerika'da Yaşama ve Çalışma Fırsatı
  İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti sanat etkinlikleri kapsamında Mayıs 2010'da gerçekleştirilen ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında 'ilkbahar' konulu etkinliğin sergisi Beylicium Avm de açıldı.

  Çocukların ilkbaharla ilgili hayal dünyalarını tuvale taşıdıkları serginin açılışını Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun gerçekleştirdi. Çocuklarla birlikte sergiyi gezerek, onlarla sohbet eden Başkan Uzun, sergi için açılan deftere; "Çocuklarımızın iç dünyalarındaki hayallerini, düşüncelerini tuvale yansıtmaları ve bunları resmetmeleri, onların yüreklerini ve fikirlerini okumamız açısından çok önemli. Görüyorum ki çok zeki ve yetenekli çocuklarımız var.

  Onların kabiliyetlerini ortaya çıkarma anlamında bizlerin üzerine büyük sorumluluklar düşüyor. Öğrencilerimiz için yapılacak her güzel iş ve çalışmada her türlü desteğe hazırım. Bu güzel organizasyonda emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve dostlarımıza teşekkür ediyorum" şeklinde not düştü.

  Kavaklı İlköğretim Okulu bünyesinde hazırlanan sergiye ilçenin tüm ilköğretim ve ortaöğretim okullarının her birinden 2 resimle 4'er öğrenci katıldı. Açık havada üçer saatlik bir sürede gerçekleştirilen grup etkinliklerinden oluşan sergi resimleri, 29 Ekim 2010 tarihine kadar görülebilecek.

  Bölgedeki tüm okulları aynı etkinlikte buluşturmayı amaçladıklarını ifade eden Kavaklı İ.Ö. O. Müdürü Şevket Yerdelen, Beylikdüzü Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ana sponsor Südor Boya temsilcileri, etkinliğe katılımcı tüm okullara ve sergiyi izleyen tüm vatandaşlara teşekkür etti.