StarkDrache

Bilgiliyim
BURSALI işadamlarından İsmail Dengiz, 11 yaşındaki oğlu Tahsin Dengiz'in sünnet düğünü için stadyum ve helikopter kiraladı. Düğünün yapıldığı stadyuma helikopter ile inen sünnet olan Tahsin Dengiz, babası İsmail Dengiz'in şarkı söyleyen Hüner Coşkuner'e saçtığı paraları topladı.

Bursa'da Kayapalı Arsa İnşaat ve Emlak Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Dengiz, oğlu Tahsin Dengiz için "3 gün 3 gece" sürecek sünnet düğünü düzenledi. Düğün için 5 bin davetiye dağıtan Dengiz, yerel bir gazeteye de tam sayfa ilanı verdi.

SÜNNETİ UNUTUP PARALARA KOŞTU

Sünnet çocuğu Tahsin Dengiz, dün akşam Hüner Coşkuner ve Mine Koşan'ın konser verdiği stadyuma içersinde babası İsmail, annesi Pembe, ablaları Fahriye Densiz ile Beytiye Babule'nin bulunduğu kiralan helikopter ile indi. Tahsin Dengiz, babasının şarkı söyleyen Hüner Coşkuner'e 10.00'ar YTL saçtığını görünce sahneye koşup, yere dökülen paraları alarak cebine koyması dikkat çekti.

DÜĞÜNDE F-16 İLE GEZDİREBİLİRİM

Etli pilav, helva ve meyvenin ikram edildiği sünnet düğününe gelen 2 bin 500 kişiyle teker teker ilgilenen işadamı İsmail Dengiz, "Oğluma babamın adını verdim. Sünnet töreninin uzun yıllar konuşulması için stadyum ve helikopter kiraladım. Üç gün üç gece sürecek düğüne katılımın fazla olması için gazeteye ilanda verdim. Bizim için çok özel olan Tahsin'e tüm servetimi harcamaya hazırım" dedi. Gazetecilerin, "Düğün töreni kaç YTL'ye mal oldu" surosuna, "Para hiç sorun değil" diyen işadamı, oğluna evlendiği gün F-16 kiralamayı düşündüğünü sözlerine ekledi.

Böyle adamlara kıl olurum, o parayla kaç fakirin karnı doyardı kim bilir?

PS: Çok mu duygusalım, yoksa nankör bir dünyada mı yaşıyoyuz, veyahutta dünya değil de insanlar mı nankör, kısacası bir para insanı nankör mü yapar bonkör mü?

Ilker Cindik demiş ki:

PS: Çok mu duygusalım, yoksa nankör bir dünyada mı yaşıyoyuz, veyahutta dünya değil de insanlar mı nankör, kısacası bir para insanı nankör mü yapar bonkör mü?
Sana şiddetle katılıyorum.Tamam bu onun parası ve eğlenmekte hakkı ama bu kadar da değil.Adamlarda ''nasılsa para benim istersem atarım istersem saçarım'' anlayışı var.Güney Afrika Devleti'nde ve daha birçok bölgede ayda 100 $ 'la geçinmeye çalışan nüfüsü 6 bireyden fazla olan aileler var :cry:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fantezüm var PH'ın tangasını koklamak siyasal vursun basacağım 1 milyon dolarsı tek gece için :starving:

Winlerspring demiş ki:
Ilker Cindik demiş ki:

Sana şiddetle katılıyorum.Tamam bu onun parası ve eğlenmekte hakkı ama bu kadar da değil.Adamlarda ''nasılsa para benim istersem atarım istersem saçarım'' anlayışı var.Güney Afrika Devleti'nde ve daha birçok bölgede ayda 100 $ 'la geçinmeye çalışan nüfüsü 6 bireyden fazla olan aileler var :cry:
Siz Olsanız dediklerinizi yaparmıydınız :?:

Jigsaw

Aileden
BlueLight demiş ki:
Winlerspring demiş ki:
Ilker Cindik demiş ki:

Siz Olsanız dediklerinizi yaparmıydınız :?:
Neden yapmasın? Oğlum olsa ve düğününde F16`ya binmese şahsen pek üzülmez ve vicdan azabı çekmedim wah oğlumu bi F16`ya bindiremedim diye. Özellikle hayatlarında uçak görmemiş insanlar varken...

Yukarı Alt