1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ofiste transfer görüşmesi


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Ofiste transfer görüşmesi
  NBA'de serbest oyuncu pazarının en gözde ismi Lebron James, olası transferi için görüşmelerini sürdürüyor. Diğer oyuncular, olası yeni kulüplerinin bulunduğu kentlere gidiyor. James ise taliplerini Cleveland'daki ofisinde ağırlıyor.

  [​IMG]

  NBA’de belki de tarihinin en önemli transfer dönemi yaşanıyor. Zira takımların kaderlerini değiştirmesi mümkün pekçok yıldız, serbest oyuncu piyasasında, kendilerine gelecek teklifleri bekliyor. Transfer döneminin en çok konuşulan ismi ise şüphesiz Lebron James.
  Daha 1 yıl öncesinden ne yapacağı merakla beklenen James, kendisine maksimum kontrat önerebilecek ekiplerin yöneticileri ile görüşmeler başladı. Ancak James, bu takımların bulunduğu şehirlere gitmek yerine yöneticileri, Cleveland'daki ofisinde ağırlamayı tercih ediyor. James'ı her ne pahasına olursa olsun kadrolarına katmak isteyen yöneticilerin de, alınganlık yapmaya pek niyetleri yok.
  Lebron James, son olarak New York Knicks ve New Jersey Nets yetkilileri ile görüştü. Nets cephesini görüşmede, takımın dolar milyarderi sahibi Mikhail Prokhorov, James'in yakın arkadaşı hip-hop yıldızı Jay-Z ve yeni antrenör Avery Johnson temsil etti. Knicks adına ise görüşmeye takım sahibi James dolan ve antrenör Mike D'antoni katıldı. Görüşme sırasında sadece para konuşulmadı. Yetkililer, James'e uzun uzun neden kendi takımlarını tercih etmesi gerektiğini anlattı. Cleveland'ın süper yıldızının nasıl bir karar vereceği ise hala merakla bekleniyor.​