baslıkta dediim gibi yeni başlıcam ama başlıyamıyorum niemi şimdi bende ecsro 1.091 setup vardı yükledim sonra mysro mediapk indirdim attım içini oyun açılıor servert seciorum ebn 6 gün önce üye oldum sonra nese üyelikle http://www.mysro.cn ye giriorım üyelie giriorum sorun yok ama a oyunda sifre ynlıs dio :S benim mediada mı sorun var yoksa üyelik demi sorum var ya off :S lütfen yardım edion üyelik daıtan moderetor abi açık gözüüo 3 msj attım cvp vermedi belki görmedi ama :S napıcvcam bilemiom sj sro girmekölüm gibi lütfen yardım edin

msn vermek yasakmı bilmiorum ama lütfen bi ekleyin olmadı b itanwe üyelik ala bilen veya bos kullanılmayan 0 lvl bi üyelik verin deniyim sifre deiştirirsiniz sonra nolur yardım edinnnnnnnnnn

ya of bendede oluo sabiler bakın aldım üyelii mysro.cn den ecsro mu alınır ya hem mysro.cn sitesini açıp giriş yapıorum sorun yok ama aa oyunda şifre yanlıs dior ne demek oluor ki yani ss gerek yok heralde çünkü oyuna yanlıs dio ona doru girio yada bana bbi üyelik alırmısınız nolur abiler bakın kac gündür urasıorum

mysronun sitesinde üyelik açık fakat ecsro ve fembriaya alıo senin yüklediğin mysroda sorun yok üyelikte sorun var

Yukarı Alt