<Wodded> hey all
[13] <Wodded> I'm Ocean
[13] <Wodded> Server will open tomorrow and MHTC on 22(HOPEFULLY)
[13] <Wodded> I have go now...bye

Wodded:Ben Ocean.
Wodded:Yarın Yeni Server Açılıyor ve MTC serveri 22 sinde açılıyor.
Wodded:Şu anda Gidiyorum....bayy

sory for my bad turkish :mrgreen:

Buda Kanıt:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tam anlamadım şimdi yeni server yarın şuan yeni kapanan yani mhtc server'ı 22 sinde mi açılıo :?:

Arkadaşım lol diyorum başka da bişey demiyorum.Orada new kelimesi geçmemiş bile.Server will open tomorrow demiş.Yani server yarın açılacak demiş.Yeni serverin açılacağı hakkında bişey söylememiş.Çeviriyorsunuz bari adam gibi çevirin millet nasıl heyecanlı heyacanlı priest açacam diyor :)

Rane demiş ki:
Arkadaşım lol diyorum başka da bişey demiyorum.Orada new kelimesi geçmemiş bile.Server will open tomorrow demiş.Yani server yarın açılacak demiş.Yeni serverin açılacağı hakkında bişey söylememiş.Çeviriyorsunuz bari adam gibi çevirin millet nasıl heyecanlı heyacanlı priest açacam diyor :)
peki benım lol arkadsım o kadar ıyı ıngılızcen var demek bunu bana cevırırmısn "13:22] <Wodded> Server will open tomorrow and MHTC on 22(HOPEFULLY) " ?!!!!!!.....

Bak lol arkadaşım adam orda yeni serverdan bahsetmemiş.Ayın 22'sinde serverin açılacağını söylemiş o kadar.

__Thieves__ demiş ki:
Rane demiş ki:
peki benım lol arkadsım o kadar ıyı ıngılızcen var demek bunu bana cevırırmısn "13:22] <Wodded> Server will open tomorrow and MHTC on 22(HOPEFULLY) " ?!!!!!!.....
Dioki Server yarın açılcak ve MHTC 22 sinde açılcak mutlumusun ?

ferosero demiş ki:
__Thieves__ demiş ki:
Rane demiş ki:
Dioki Server yarın açılcak ve MHTC 22 sinde açılcak mutlumusun ?
bende buna lol dıorum hanı yenı server acılmıcaktı herkes bosuna heveslenıodu arkadasım herkesle kafa gecmeye calısmayı bırakta bıraz mutlu ol :?!!

Of arkadaşlar bu ne ya herkes atıp tutuo halla halla açılmadı hala işte 21 dediniz yok 22 dediniz hemen duyduğunuza inanın aferin yani adminler ocean patch yollarsa başlık açıp linki oraya yazarlar boşu boşuna neden yeni bir topic açıosun ki :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Arkadaşlar afedersiniz adminler sizdende özür diliorum ama bu ocean ve arkadaşları gerçekten küfür istio

(...)(...)(...) Hala açamadılar psro yu neden kurdular bunu ya insanı bezdirdiler hep kapatıcaklarsa neden böle bi server açtılar keşke başlamasaydım... :?!

Sanmıyorum açılacağını.Açılsada ömrü az gibi gözüküyo.Daha fazla beklemicem takipte etmiyeceğim eskisi kadar.Bence sizde derslerinize ağırlık verin.Okul sonu geliyor notları düzeltmeye bakın.Yazın bol bol oynarsınız. :wink1:

Yukarı Alt