Xperyon

Bilgiliyim
heledeli demiş ki:
Silkroadın altın çağını 8 dg de gördük. Ben Alexander serverindeydim. Hotanın önündeki thief hunter savaşlarını unutamıyorum. hele invincible guildinde o_c_m moc bitirimtekli vs. ile olan dostluk başka bir şeydi. kervan çekerken köşe bucak thiflerden kaçmak, istediğin mesleği anında seçebilmek hangi lvlde olursan ol oyundan keyif almak...
Bir de 8dg deki yeşil male garment kıyafet bence en iyisi. Tahminim usta bir modacıya yaptırmışlardır. Joymax geldi mertlik bozuldu.
Alexander dönemin en iyi serverlarından biriydi yeni açılmasına rağmen meslek kapışmalarında almanlar hunter biz türkler thief olup savaş yapıyorduk.Hiç unutmadığım bir anı yazıyim daha meslek kapışmaları felan yokken " __ScreaM__ " savaş abi vardı hunter olup 4-5kişi peşine taktığını biliyorum ilk sunsetli charlarındandı serverin alkis: Hey gidi eski günler pehh :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Harikaydi eski gunler. Madem uplanmis konu bos gecilmesin :P
60 cap test zamaninda tanistim oyun ile. Daha sonra Kemalist ile birlikte Persia'daydik zannedersem 70 cap idi o zaman da. 1m istiyordum hep ondan icimde kalmisti wolf; alamadim gitti zaten :mrgreen: 60 lv olmustu arkadasim Bow Force Fire Light idi. Serverda duzgun buildi olan ilk oyunculardandi.
Oyunu adam gibi kavradiktan sonra str blade actim 80 capte. Ogrenciyim hem de kucugum nerden param olsun crackli botlar kullanirdim. Blade chari 80 yaptim guc bela. Cevre edinmistim ptlerde kasilir dururduk. Sun setim vardi elimde sun blade moon shield. Arkadaslarima cidden tesekkur ediyorum eger su an okurlarsa bu yaziyi. Sun item dustu mu verirlerdi guildin tanki oldugum icin. Cok saglam chardi; onlarin sayesinde. Verdikleri itemler sayesinde lordun altina girerdim hic korkusuz.
Thief-Hunter savaslari mi guild savaslari mi daha cekismeliydi bilemiyorum. Ikisi de tat veriyordu. Cape takan yoktu ya. Herkes Thief Hunter suit takar cikardi dw onune. Eskiden pvpler Jangan onunde yapilirdi hatirlayan vardir belki. 60-70 capte. Kimse dusuk olanlara vurmazdi, aksine onlar korunurdu. Namus meselesine cevrilirdi olay resmen :P Dusuk lvla dalan kisi oradan gidene kadar paso kesilirdi.
Char soyuldugu gun silkroad bitti benim icin. Sonrasinda tabi ki charlar kastim ama ne gelir ki elden. Sitede yetkiliyim ve silkroad hakkinda bilgim olmasi gerekli. Sadece yenilikleri bilmek icin charlarim vardi. :)

Takımı
Besiktas
@Wax
Ben hiç sun +7 glavie'i unutmam o zamanlar kuzenle oynardık +7'ye bastığım anda heyecandan ölcektim resmen :D
Öyle 6 seneki gibi bir ortam olsa sadece isro gibi sadece en az ne fazlası zevkle açar tekrar oynarım

Xperyon

Bilgiliyim
Duygusuzz demiş ki:
@Wax
Ben hiç sun +7 glavie'i unutmam o zamanlar kuzenle oynardık +7'ye bastığım anda heyecandan ölcektim resmen :D
Öyle 6 seneki gibi bir ortam olsa sadece isro gibi sadece en az ne fazlası zevkle açar tekrar oynarım
80cap zamanında 8d+5 sun blade aldım epeyde para vermiştim o zaman 1hafta sonra 90cap geldi :P :P

Takımı
Besiktas
Melkor demiş ki:
heledeli demiş ki:
Silkroadın altın çağını 8 dg de gördük. Ben Alexander serverindeydim. Hotanın önündeki thief hunter savaşlarını unutamıyorum. hele invincible guildinde o_c_m moc bitirimtekli vs. ile olan dostluk başka bir şeydi. kervan çekerken köşe bucak thiflerden kaçmak, istediğin mesleği anında seçebilmek hangi lvlde olursan ol oyundan keyif almak...
Bir de 8dg deki yeşil male garment kıyafet bence en iyisi. Tahminim usta bir modacıya yaptırmışlardır. Joymax geldi mertlik bozuldu.
Alexander dönemin en iyi serverlarından biriydi yeni açılmasına rağmen meslek kapışmalarında almanlar hunter biz türkler thief olup savaş yapıyorduk.Hiç unutmadığım bir anı yazıyim daha meslek kapışmaları felan yokken " __ScreaM__ " savaş abi vardı hunter olup 4-5kişi peşine taktığını biliyorum ilk sunsetli charlarındandı serverin alkis: Hey gidi eski günler pehh :P

Savaş serverin kralıydı Thief oldugunda hunter kalmazdı Dw önünde :) Sun Blade Moon Shield'i vardı SacredTurk Masteriydi Oyy o günler oyy

Raziel ha king blade yani :) Ayhan abiyle beraber kasmıştık o charı. Sonra Drmat yani namı değer scorpion_man sonra police alp_arslan ve kendi charım kral_tr güzel günlerdi dostum ama hatırlayamadım seni.WhiteWolf :wink1:

Melkor demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
@Wax
80cap zamanında 8d+5 sun blade aldım epeyde para vermiştim o zaman 1hafta sonra 90cap geldi :P :P
Melkor savaş bırakalı çok oldu.SacretTürk'ü biz kurmuştuk.Olympusdan geldik alexsandera.Olympudaki guild SacretElite idi.Kral_tr sevgiler.
Dipnot:İnvicible şu anda iyi yerlerde olabilir.Ama zamanında SacretTürk zamanında bizim üstümüze yoktu.Güzel günlerdi.0oStormo0 zamanında Nh zamanında serverı öttürüyorduk :rolleyes1:

Takımı
Besiktas
NiNCaSu demiş ki:
Raziel ha king blade yani :) Ayhan abiyle beraber kasmıştık o charı. Sonra Drmat yani namı değer scorpion_man sonra police alp_arslan ve kendi charım kral_tr güzel günlerdi dostum ama hatırlayamadım seni.WhiteWolf :wink1:
hepinizi tanıyorum bir ara sizin guildeydim hatta beni tanımazsınız pek konuşmazdım
(2 gün durdum çıktım)TheHunterS'ta çok takıldım ama :coffee:

ongları bilmedigimiz çar açıp açıp kapadıgımız image koduylaoyuna girdigimiz zamanları unutan nankördür oyun hiçbir şekilde o eski tadı vermiyor 5-6 yahut 20-30levelleri ve odayanışma ve güven duygusu yok artık gaymax sagolsn çarımıda soydular oyuna küstürdüler insanları...

FromTheOld vay bee arkadaş gerçekten haklısın bende 2005 te başlamıştım bu oyuna neydi o günler 29 lvl kervan çekerken samarkand ta tavukların oldugu yerde kervanın soyulması kadar kötü birşey varmıydı tiefler çıkar saldırır falan 5 yıldız kervanda hele ayrı bi heyecan vardı :) trader olurdum hep hunterlere az para odemedim vay be güzeldi eski gunler zaten gıcık oldum joymax a kervan çekme olayını kaldırdı diye bayagı bir mesaj attım o sistemi geri getirsinler diye ama tınlayan yok

Yukarı Alt