Last_OTTOMAN demiş ki:
Okan'ım Serkan'ım haklısınız str ölmez ama 4-5 vurusta yatırıyo int tekte alıyo tekte yatıo ehuheuheuehu ondan kafam karıstı benımde bıde hızlı kasıo int Pasificte Ally vardıya hastayım ben onun chara Confused Bide yazın Hercules'te OSKIJEN vardı sanırım hybırd du cok saglam chardı artı guild savaslarında intde lazım ama genele uyarım biz birbirimizle uyumlu oldugumuz ıcın hala bir aradayız dimi Wink extrabeer
asım bu server son olacak artık ubrda kalmayı düşünüyoruz. ondandır ki sağlam kasmak lazım. hızlı ilerleyip serveri parçalamak lazım.eski serverda da nam ımız vardı ama bu sefer farklı olacak :mrgreen:

SURGEON demiş ki:
Last_OTTOMAN demiş ki:
Okan'ım Serkan'ım haklısınız str ölmez ama 4-5 vurusta yatırıyo int tekte alıyo tekte yatıo ehuheuheuehu ondan kafam karıstı benımde bıde hızlı kasıo int Pasificte Ally vardıya hastayım ben onun chara Confused Bide yazın Hercules'te OSKIJEN vardı sanırım hybırd du cok saglam chardı artı guild savaslarında intde lazım ama genele uyarım biz birbirimizle uyumlu oldugumuz ıcın hala bir aradayız dimi Wink extrabeer
asım bu server son olacak artık ubrda kalmayı düşünüyoruz. ondandır ki sağlam kasmak lazım. hızlı ilerleyip serveri parçalamak lazım.eski serverda da nam ımız vardı ama bu sefer farklı olacak :mrgreen:

OHHH hocam iyi konustun valla da su yeni server cabuk gelse ztn hack yedi benim dandik lwl bowcu baska maceralar arioz

extraloob demiş ki:
bana da yakışır hani di mi charı salmışım sun ile kasıyor yanımda da PH var oturtmuşum bana çay demliyor falan ben geyik yaparken ahahahaaa :lolmuch:
sana ne hedıye edılecegını bılıom :) anladın sen onu dur ıcımde kaldı soleyım kucuk harflerle TanGa extraokk extraokk

hacım wardımda şifremi unutmuştum Rihanna ile takılıodum extraokk

i know that bro but bilmeyenler can be heueheue look at two posts up pls he is an ornek:D

Ben gondol la konuşuyorum bu isim de 3 mesajı burda olduğunu zaten biliyorum bunu site üye tarihindende görebilirsin :mrgreen: :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
hacım sen glavie aç en temizi bizim çocuklardan bazıları bowman açıyorlar bowomen bulmak içinmiş ihihihii ayy iğrançç espri yaptım hemen topicten kaçanzi.com :lolmuch:

heyy hentai hentai anladın sen onu anladınnnnnn :lol:
zuhaha espri dehşetti :lol: boWOMEN zuhahaha

Yukarı Alt