NWO Guildine +45 Online Oyuncular Ariyoruz Guildden eski çıkan arkadaslar Geri Gelin Bırakmayın bizi NWO Bitmesin...

ben geliyim dicektim ama herkez kin tutuo galiba guilde (saytan alırsa ona giderim ezigim 30 levelim ama )

Arnildcivardagezer demiş ki:
CiKoLaTa demiş ki:
mertcangs demiş ki:
daha çok beklersiniz
ya toz ol ezik sen git yeti kes
Çok yazık EXl nin guildi olan NWO nun başkanı olmuşsun ama daha saygılı olmasını bilmiyorsun. Neden seni başkan yaptılar onuda anlamadım gerçi ama hayırlısı olsun bize laf düşmez...
+1 ve Evet Bize Laf Düşmez Ama Düşüncemizi Açıklarsak NWO Böle Birşeyi Nasıl Yaptı Hala Anlamadım...Forumda Konuşmasını Bilmeyen İnsanlar NWO'un Başkanı Olmuş...NWO Böyle Bir Master Hak Etmiyor...Umarım Ki Bu Söylediğimiz Sözlerde Yanılırız...

NWOYU BU kadar seviyosanız gelin guilde tek bırakmayın bizi. Eger takmiyosaniz yorum bile yapmayin size yorum yapin diye açılmadı bu konu

CiKoLaTa demiş ki:
NWOYU BU kadar seviyosanız gelin guilde tek bırakmayın bizi. Eger takmiyosaniz yorum bile yapmayin size yorum yapin diye açılmadı bu konu
Bana aldıgınız kararlara karşı çıkmak düşmez fikrimi açıklamak değil okudugunu anla önce.
Guilde gel yanlız bırakma demişsin ben cihana da fikrimi söyledim ben guildimi bırakıp neden kavganın tartışmanın oldugu ortama geleyim. Güçlü olmak için oyuncu alınmaz. Muhtabbet dostluk kardeşlik için alınır. Benim görüşüm budur. Bu görüşe rağmen güçlü bir guildimiz var ben neden onu bırakıp sana geleyim. Zıt görüşlerimiz varken ben neden aynı görüşte olduklarımı bırakıp sana geleyim. Eminim huso veya bir başkasıda bu şekilde düşünüyodur. Onlarında hislerine tercüman olmuşumdur. Nwo extraloob un guildidir başına senden daha iyi birinin geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu benim fikrim. Bu benim düşşüncem. Bu benim yorumum. Düşüncemi söyleyip söylmemem hakkında yorum yapmanı tavsiye etmem sana.

Arnildcivardagezer demiş ki:
CiKoLaTa demiş ki:
Bana aldıgınız kararlara karşı çıkmak düşmez fikrimi açıklamak değil okudugunu anla önce.
Guilde gel yanlız bırakma demişsin ben cihana da fikrimi söyledim ben guildimi bırakıp neden kavganın tartışmanın oldugu ortama geleyim. Güçlü olmak için oyuncu alınmaz. Muhtabbet dostluk kardeşlik için alınır. Benim görüşüm budur. Bu görüşe rağmen güçlü bir guildimiz var ben neden onu bırakıp sana geleyim. Zıt görüşlerimiz varken ben neden aynı görüşte olduklarımı bırakıp sana geleyim. Eminim huso veya bir başkasıda bu şekilde düşünüyodur. Onlarında hislerine tercüman olmuşumdur. Nwo extraloob un guildidir başına senden daha iyi birinin geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu benim fikrim. Bu benim düşşüncem. Bu benim yorumum. Düşüncemi söyleyip söylmemem hakkında yorum yapmanı tavsiye etmem sana.
Başından Sonuna Kadar Katılıyorum....

Mopneet

burak kanka ben ogulcan guilde gelicemde yhaw cevre yoq bi tanıstırırsın heralde:D

Yukarı Alt