İşte sawaşdan 1 ss bitek ben pasif kaldım daha eziim çünkü:) neyse sonucu bilmiorum extra söyler birazdan

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
Cleric olaymışın pasif kalmazmışınız. Guild logosuna bittim. Demek arada çok kıllık var servera yabancıyım bilmiyorum.

ilk başta çok fena fark attık,biz bunu havada karada alırız dedik,hatta ben Pirates amma zayıfmış lan falan yazmaya başladım guild chatten,sonra farkı açtık die herkes artislik oyun yapmaya solo takılmaya başladı(özellikle _AvRiL_,10 kişinin arasına buff sız tek kişi koşuyordu biara),sonra bi baktık ara kapanıyor derken adamlar bizi geçmiş yeniliyoruz,biraz silkindik kendimize geldik adamlar bize farkı takınca tekrar toparlandık gene hepsini yıkmaya başladık ama nafile adamların dışarı çıkmayıp zaman öldürme taktiği bizi alt etti.

Puanlama En Son Pirates : 4600 Noway : 4200

Sonra Uniondan Biri Fuck Turks Demez mi !

Bende Union Chatten Daldım Uniona xD

Kaleyi İçerden Yıpratıyordum Yani :lolmuch:

Size Orda Kapışırken Bizde Uniondan Kapışıyorduk

Sonuç Olarak Uniondan Çıktık Tabi

Pham ıda Yakalayıp PK Oldum Cool

Yalnız Takılıcaz Artık

_HeaveN_ demiş ki:
Puanlama En Son Pirates : 4600 Noway : 4200

Sonra Uniondan Biri Fuck Turks Demez mi !

Bende Union Chatten Daldım Uniona xD

Kaleyi İçerden Yıpratıyordum Yani :lolmuch:

Size Orda Kapışırken Bizde Uniondan Kapışıyorduk

Sonuç Olarak Uniondan Çıktık Tabi

Pham ıda Yakalayıp PK Oldum Cool

Yalnız Takılıcaz Artık
bide savaşta ettikleri küfürleri görseydin hepsinin grant name de turklerle ilgili küfürler vardı,ortada hiçbişey yoktu hatta adamlara tek laf söylemedik savaş cok eğlenceliydi sonra bi baktık lan bu adamlar bize sayıyo durduk yere,ProFighter da cok guzel yaptı onlarla birlikte savaştı bize karşı Evil or Very Mad hatta ettikleri küfürlere rağmen,şahsen ben olsam o küfürleri gordukten sonra savaşı bırakırdım,kim olsa öyle yapardı...bide savaşta 50_cent die biri geldi sizin guildten _AvRiL_ e hiç bi sebep yokken durduk yere çok ağır küfürler etmeye başladı hatta AquariusS sırf bu sebepten kendini pk yapıp adamı town a şutladı,busefer 50_cent te townda genelden küfür yazmaya başladı,_AvRiL_ in attığı globallerin nedeni oydu

savasta çok az puanla yenilmişiniz be abi üzücü olay nese sizin gücünüzü biz biliyoz savasta yenilseniz ne yazarrr.... tanıyan tanır NWO yı biz Türküz abiler her serverda öle bizi çekemiyolar hırslı oldumuzu ve güclü oldumuzu cekemiyolar bosverin arklar bitmis sey hesabını verırler zaten

bugün gene biriyle war yapacaz ama dünkü yenilgiden sonra çok pis gaza geldik busefer acaip bi fark atacaz daha kiminle yapacağımız belli değil ama karşımızda sin yada viet_4ever olmadıkça sonucun değişeceğini sanmam Wink

Pennywise demiş ki:
bugün gene biriyle war yapacaz ama dünkü yenilgiden sonra çok pis gaza geldik busefer acaip bi fark atacaz daha kiminle yapacağımız belli değil ama karşımızda sin yada viet_4ever olmadıkça sonucun değişeceğini sanmam Wink
Bi Ara Bizlede Yapalım Wink

Canımız Sıkılıo Akşama Kadar PVP Sad

_HeaveN_ demiş ki:
Pennywise demiş ki:
Bi Ara Bizlede Yapalım Wink

Canımız Sıkılıo Akşama Kadar PVP Sad
bize uyar Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy öttürmüşsünüz fbi falan adamlara bak yahu gelmişler rakip olmuşlar rocco neler yaptı onu merak ediyorum cidden biz liderliği görünce hemen salıyor lakin şu safezone dan çıkmayan tospalara deliriyorum umarım bu akşam ki daha hard olur tek kalemde bitiririz.

şerefinizeee extrabeer

Liu

rank8
extraloob demiş ki:
oy oyyy öttürmüşsünüz fbi falan adamlara bak yahu gelmişler rakip olmuşlar rocco neler yaptı onu merak ediyorum cidden biz liderliği görünce hemen salıyor lakin şu safezone dan çıkmayan tospalara deliriyorum umarım bu akşam ki daha hard olur tek kalemde bitiririz.

şerefinizeee extrabeer
başarılar güzel sonuçları bekior olcaz

Yukarı Alt