driverden problem olsa ekrani donuk donuk oynatir yada film bembeyaz bir sekilde gosterir
sanirim ekran kartinla bir program cakisiyor
format atip direkt driverleri kurup dene
olmazsa nvidianin eski surumlerinden birini indir
www.google.com dan nvidia oldriver dersen bazi driverler dondurmuyor ama bildigim kadari ile ekranda beyazlik yapiyor

herhangi bir irq çakışması yok. ama ben sorunu buldum sanki. bunda 4-5 ay evvel talhanın psu su bozuldu. bizde arkadaşın eski pcden alıp taktık. talha şimdi 150 PSA lık psu kullanıyor. :lol: . ama yeni ekran kartı alınca sorunlar başladı. benimde yeni dikkatimi çekti.

Punsier demiş ki:
driverden problem olsa ekrani donuk donuk oynatir yada film bembeyaz bir sekilde gosterir
sanirim ekran kartinla bir program cakisiyor
sana katılıyorum:D

GoNDoL demiş ki:
talhacım özellikler/ayarlar/gelişmiş/bağdaştırıcı da hertz i en düşük yada ortalara getir bide oyle dene bkalım..dalgalanma ondan galba Confused Confused ..
yardımın için sağol. Ama hertz ayaralrı zaten minimumda. bide dalgalanma yok :lol:

extraloob demiş ki:
k-lite codec pack full sürüm kur sorun kalmaz.

cpu sesi için cpu yu sök tabanını güzelce temizle termal macundan sogan zarı kadar sür yeniden güzelce monte et ses falan kalmaz perde
k-lite codec pack le de denemiştik o da sonuç vermedi.

DampyrE demiş ki:
benimki DDR 400
512 mb ekran kartı bulamıyorum da onun için sordum Rolling Eyes :lolmuch:
bizimki de 512 ddr 400 mhz. talha yanlışlıkla ddr2 yazmış. ekran kartıyla ne ilgisi var onu anlamadım. daha soğrusu şöyle diyeyim. ekran kartı ramleri ile sistem ram leri birbirinden bağımsız çalışırlar. biri ddr iken diğeri ddr3 olabilir. (ör:benim pc)

Zardock demiş ki:
ilginc detective
görmeden bı sey dıyemıom talhacım sen kap gel kasayı benım dukkana :mrgreen:
biz senin dükkana kasayla değil ancak hatunlarla geliriz :mrgreen:

not: herkese yardımları için teşekkülrler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_AvRiL_ demiş ki:
bs player ve daha bir suru video oynatıcı ile bir film acamıyorum bildigim butun codecleri yukledim ama ekran donuveriyor ve cpu yu explorer %100 sekilde yiyor bu ekran kartında mı sorun var yoksa driver felanda mı?
k-lite codec pack in full verisyonunu kur bs player sil yeniden indir güncel versiyonu ve kur zannımca sorun kalmaz.

Yukarı Alt