Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NVIDIA Driver v267.46

Adds 3D Vision support for Bulletstorm.

* Adds SLI support for Homefront.
* Improves compatibility with Dragon Age II.
* Fixes an issue where the NVIDIA control panel may not be accessible via the Windows desktop.

Sisteminize uygun olan sürücü paketini http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx adresinden indirebiliyorsunuz.

Hızlı olarak NVIDIA Ekran Kartı Driver'larını İndir.

Ps : yeni sürümü çıktığında topic güncellenecektir.

Saygılarımızla,

hacı abi ne işe yarıyacak bu ... bende normal orjinal ekran driveri yüklü
bu yüklesem bana ne yararı olcak ... silkr4ad da bi deişiklik meydana gelir mi....takılmalara falan azalır mı yardım lütfen !!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tales demiş ki:
hacı abi ne işe yarıyacak bu ... bende normal orjinal ekran driveri yüklü
bu yüklesem bana ne yararı olcak ... silkr4ad da bi deişiklik meydana gelir mi....takılmalara falan azalır mı yardım lütfen !!!

tabiki azalır admalar her ay yeniliyorlar gündeme ayak uydurmak için hemen yükle ekran kartın nvidia ise !

slm ben sro gırerken run tıme hatası alıyorum ve benım ekran kartım GeForce 7300 Gs bana yardım eder mısınız sılıp yuklemekden gına geldı :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
NVIDIA Driver v182.50 (WHQL) ve v190.38 (Beta)

NVIDIA, NVIDIA 186 serisi sürücülerden 190 serisine direkt olarak geçiş yaparak, sürüm yönünden ciddi bir atılım yapmış gözüküyor. 190.38 Beta olarak tanıtılan yeni sürücüler Windows 7, Vista ve XP işletim sistemleri için destek sağlıyor. Gerçekleşen bazı değişiklikler ise şu şekilde sıralanmış:

- OpenGL 3.1 Desteği
- CUDA 2.3 desteği, GPU işlemine sahip uygulamalarda performanslar arttırımları
- GeForce 9 serisi ve sonrası ekran kartları için kullanıcı kontrollü güç yönetimi (DirectX ya da OpenGL uygulamaları için ayrı ayrı)
- NVIDIA kontrol panelindeki birçok sorunun düzeltilmesi ve yeni özelliklerine eklenmesi
- Desteği yeni eklenen GeForce GT 100, GeForce G 210 ve ION LE (ION mGPU) ürünleri[/url]

Saygılarımızla,

/ Güncellenmiştir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
NVIDIA Driver190.38 WHQL

NVIDIA, NVIDIA 186 serisi sürücülerden 190 serisine direkt olarak geçiş yaparak, sürüm yönünden ciddi bir atılım yapmış gözüküyor. 190.38 Beta olarak tanıtılan yeni sürücüler Windows 7, Vista ve XP işletim sistemleri için destek sağlıyor. Gerçekleşen bazı değişiklikler ise şu şekilde sıralanmış:

- OpenGL 3.1 Desteği
- CUDA 2.3 desteği, GPU işlemine sahip uygulamalarda performanslar arttırımları
- GeForce 9 serisi ve sonrası ekran kartları için kullanıcı kontrollü güç yönetimi (DirectX ya da OpenGL uygulamaları için ayrı ayrı)
- NVIDIA kontrol panelindeki birçok sorunun düzeltilmesi ve yeni özelliklerine eklenmesi
- Desteği yeni eklenen GeForce GT 100, GeForce G 210 ve ION LE (ION mGPU) ürünleri[/url]

Saygılarımızla,

/ Güncel

çok saçma gelcek ama bn siteye tıkladıktan sonra neyi indircem bir sürü şey çıkıo bnm ekran kartı geforce fx5500

Yukarı Alt