Pazar gününe mütakip kendileri uğradılar bize :D aynı gün +6 bastım :) dün gece kıydım silaha 7 denedim ve sonuc :) 2h yi ne zaman düşürcez bakalım

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
stat deme :d bana nolur reinforce %70 ti mag basarken patladı %0 tablet bulmak zor

magic de 41 den yukarı çıkmadı :D +7 çok kolay bastım ama

:D sro hayatında yapabileceğin en büyük yanlış silaha astral basmak :D basarsan direk 4.düşüor :D basmassam 9a a kadar gidiom o yüzden no astral no cry :D

bro bendne sölemesi +8 yap 2 adv bastınmı +10 yeter benım başım çook yandı çok benden söylemesi

Hayırlı olsun arkadaşım.
Ben birşey sorucam konuyla alakası yok ama immortal tam olarak en işe yarıyor ve astral söylermisiniz lütfen ? :roll:

Impossy demiş ki:
Hayırlı olsun arkadaşım.
Ben birşey sorucam konuyla alakası yok ama immortal tam olarak en işe yarıyor ve astral söylermisiniz lütfen ? :roll:
İmmortal : +5 Ten sonra sılahların Failed olması halinde kaybolma ihtimali vardır.. immortal oldugu surece bu ihtimal yok olur..
Astral : +5 ve sonrasında ıtem yandıgında Astral basılı halde ise silah +4'e düşer +0 yerine
:muck:

hiper demiş ki:
Impossy demiş ki:
Hayırlı olsun arkadaşım.
İmmortal : +5 Ten sonra sılahların Failed olması halinde kaybolma ihtimali vardır.. immortal oldugu surece bu ihtimal yok olur..
Astral : +5 ve sonrasında ıtem yandıgında Astral basılı halde ise silah +4'e düşer +0 yerine
:muck:
Çok teşekkürler hiper :muck:

Yukarı Alt