1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

"Numaranızı değiştirmeden Google'a geçin!"


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Yoksa cep telefonu servis sağlayıcıları zor günler mi bekliyor? İşte Google Voice'ta son gelişmeler!

  Google Voice'un gerçekten yaygınlaşmasını sağlayabilecek bir yenilikle karşı karşıyayız.

  Google, kullanıcıların mevcut telefon numaraları üzerinden kullanabileceği, ucuz telefon görüşmesi sunan bir hizmetini halka tanıttı. Bu büyük yenilik kullanıcıları özel numara alma derdinden kurtarıyor ve mevcut numaralarını korumalarını sağlıyor.

  Google Voice daha önce kısıtlı sayıda kullanıcıya dağıtılan özel telefon numaraları ile kullanılabiliyordu. Google, hizmeti kullanan sayısını açıklamamakla birlikte rakamlardan memnun olduğunu dile getirmişti.

  Bu yeni özellik, Google Voice'un ulaştığı kitleyi büyük ölçüde genişletebilir. Ayrı bir telefon numarası olmaksızın, kullanıcılar Google'ın hizmetini daha ucuza konuşmak için yeğleyebilir. Google, kendi altyapısını ve interneti kullanarak, özellikle uluslar arası konuşmaları çok daha ucuz hale getiriyor.

  Google Voice kullanıcılarının cevaplamadığı aramalar özel bir Google Voice posta kutusunda tutulacak. Bu özellik telefon servis sağlayıcılarının sesli mesaj kutusu hizmetini es geçiyor ve pek çok avantaja sahip. Sınırsız depolama, metin dökümü ve sesli e-posta hizmeti bu avantajlar arasında.