1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Numara Taşımada 1 Numaralı adres: Vodafone


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Türkiye’de 9 Kasım 2008’de başlayan Numara Taşıma özgürlüğü geçen hafta birinci yılını tamamladı. 3G sonrası yükselişini sürdüren Vodafone, Mobil Numara Taşınabilirliği’nde en çok tercih edilen operatör oldu.

  GSM sektöründeki rekabetin artmasındaki en büyük etkenlerden biri olan Mobil Numara Taşınabilirliği uygulamasının başladığı günden bugüne kadar 8 milyondan fazla abone bu seçenekten yararlandı. Vodafone, hizmet kalitesini sürekli yükselten yatırımları ve abonelere sunduğu avantajlı hizmet paketleriyle, performansını hızla yükselterek numara taşımanın 1. yılında en çok numara taşınan operatör oldu.

  Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, 9 Kasım 2008’de hayata geçirilen Mobil Numara Taşınabilirliği’nin GSM arenasında rekabet ortamının iyileştirilmesine yönelik önemli bir adım olduğunu vurguladı. Öğüt, uygulama sayesinde operatörler arasındaki rekabetin abonelere fayda sağladığını belirtti. Gökhan Öğüt, 3G ve diğer kaliteli iletişim hizmetlerini tüketiciye sunan Vodafone’un avantajlı tarifelerinin yanı sıra tüketicinin kalbine ve zihnine hitap eden yeni reklam kampanyalarının da numara taşıma sürecini olumlu etkilediğini kaydetti.

  Numarasını Vodafone’a taşıyan abonelerin son derece memnun olduğunu aktaran Öğüt şöyle devam etti: “Numaraları değişmeden Vodafone’a taşınan yeni abonelerimiz yalnızca şebeke içinde değil, her yöne yapılan çağrılarda da sunduğumuz cazip ödeme seçeneklerinden yararlanıyorlar. Mobil Numara Taşınabilirliği uygulamasında ilk yıl sonuçlarına göre arasındaki sonuçlarına göre en çok numara taşınan operatör olduk. Vodafone olarak başarıyı yakaladığımız bu alanda, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm abonelerimize kaliteli hizmet sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

  Öğüt sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin 81 il merkezinde 3G şebekemizi, hızlı mobil internetteki evrimin bugün geldiği en son nokta olan HSPA+ hızına uyumlu kurduk. Vodafone Türkiye olarak, 3G altyapısının HSPA+ hızına uyumlu 19 ülkedeki 26 operatörden biriyiz ve birbirinden avantajlı tarife ve kampanyalarımızla her geçen gün yeni aboneler kazanmaya devam ediyoruz” dedi.