ARKadaşlar....Sizce Nukerlerde SPEAR mı daha ön planda yoksa SWORD SHİELD İKİLİSİmiii_? :?!!!

YORUMA ACIK :Bence SWORD & SHİELD kahvekeyfi

SİZCE yardimlarinizi bekliyorum şimdiden Saol..lun... popcorn

A

Anonymous

Guest
Full int mi? Full intsen sword-shield tabiki. Ama hybirdsen 2sinide kullan. Malum heuksal pasiv çok işe yarıo

Kardeş Full intım SPEAR var elımde ama çok ölüorum ....... İtemlerim ii olmasına karşınn...

A

Anonymous

Guest
Bence hybird e dön. Sonrada eline +5 sword al +3 speardan daha iyi vurur. 2den fazla partyli yan yana kesebiliom zorlanmadan.

Full nuker Hybird Dönerse Ama Bi anlamı kalmazkı Hybird okcuların işine yarar çocu zaman ben full nukerım full ıntım yane 74 lvlım babel serverındayım

A

Anonymous

Guest
Pardon ben daha düşük sandım. Artık sen devam et! Alchemysi güzel olursa iyi bir charın olur 80de

Beijo

Bilgiliyim
spear kullanmanın hiçbir anlamı yok bence...full int + sword&shield olacaksın bicheon skillerinde yatır batır var ..+ shield gerçekten cok işe yarıyor defans açısından ...yada spear kullancan ama sun +7 felan olacakki tek atasın yada 2 vurusta yatırasın ki glavier ve blader'leri böyle yatıramazın yani ...

A

Anonymous

Guest
Beijo demiş ki:
spear kullanmanın hiçbir anlamı yok bence...full int + sword&shield olacaksın bicheon skillerinde yatır batır var ..+ shield gerçekten cok işe yarıyor defans açısından ...yada spear kullancan ama sun +7 felan olacakki tek atasın yada 2 vurusta yatırasın ki glavier ve blader'leri böyle yatıramazın yani ...
eet katılıorum. brsi 16 + bi shield buldun mu? Ah bide imş sun çıkar

valla ben husakın ek canı açtım ama heusak skilleri kapalı sword skillerini yavas yavas acıyorum
bende sword & shiled bide ek canı acın extraokk

SPEAR criticalı yüksek ama SWORD SHİELD İSE KALKANI BOLOCK KOYUYO BANA KALSA KILIC KALKAN

Yukarı Alt