arkadaşlar hiç nuker kasmadım yapılandırması hakkında gezdim siteyi asıl merak ettim şeyi bulamadım yada çok araştırmadım :P :D

kılıç kalkan düşünüorm ama fire-light- bicheon demiş herkes genelde cold neden yok ? cold un + sı bildiim kadarıyla sawunma . cold un + sı - si nedir yardım plsss fire-light-bicheon-cold yapılandırmasına kaçlı farm gerekir bide :D

Cold olmazsa int olmaz.
Nedeni snow shield ve phy defans skilleridir.Fire yapılandırmaya gelince bu bi tarz meselesidir.Fire nukesini isteyenler weapondan vazgeçiyorlasr genelde.
Ama sana önerim Cold-Light-Bicheon olur.Herkes sadece bu yapılandırmanın iyi olduğunu düşünüyor fakat aynı şekilde weapondan düşüp fire veren bir nuke bu nukeleri ezebilir.
Yada fire yerine 90 force de tercih edliebilir.
Ama sen ben cold light bicehon istiyorum dersen. 90 olana kadar cold ve light gidiceksin.coldan snowu maxlıyacaksın ve yettiği kadar phy buff.
Lightı lwlinde tutacaksın mag atack artırıcı imbue nuke ve hızlı koşma burada olacak.Parry e büyük ihtimalle sp yetişmez.Bu şekilde 90 lwl olduktan sonra rahat bi şekilde farma başlarsın ve charını bir güzel yapılandırırsın.

4 masteryli yapılandırma yapmaya kalkarsan total mastery konusunda baya zorlanırsın kardesım fire acmaya karar verıyosan bı kere 90lvl a kdr fıre kasman gerek sonra bı 90 light bı 90 cold bicheonda 90 olmalı gordugun gibi mastery kalmyo :thumbsup: ideal bir s\s nuker yapılandırması soyledır:
90 lightning=imbue + tum skıller max
90 cold= guard shild series max + frost nova 2. kıtapcık max + snow shild series max
90 bicheon= combolar + yatır-batır
30 heuksal = bazı arkdaslarımız fire da derler ama bence heuksal 30 lvl yapıp sadece passive eklemende yarar var neden dicek olursan soyle anlatıyım unique keserken dual weapon yapıp elıne spear alıcaksın nukelerle hem daha cok damage yapıcaksın (heuksal 30 yaptıgın ıcın %30 daha fazla damage) hemde 500 hp kadar da bi passive cabası :thumbsup:

RoyalFlush

Bilgiliyim
fire nuke iyidir fakat şöyle düşün

cold u 90 yapmak zorundasın fiziksel defansın için
light ı 90 yapmak zorundasın mag. atak yükseltici buffların var+ en güçlü nuke lightta
bicheon u 90 yapmalısın çünkü silah skilleri olmayan bir çar asla ve asla iyi olmaz.
e geriye fire kalıyor 30 ona verirsin ya da heuksal ın pasifi için kullanırsın.

RoyalFlush

Bilgiliyim
fire açmaya kalkarsan da olur ancak şu söyleyeceklerimden yararlanamassın:

bicheon daki yatır-batır skill i...sen intsin vuruş gücün çok fazla olmayacaktır ancak hp az olduğu için dar olan zamanlarda düşmanı yere düşürerek sana atak yapmasını engeller yani pot basmak veya biraz olsun uzaklaşmak için zaman verir.ayrıca vuruş gücünün az olacak dediğime bakma.senin attığın nuke lerin yanında az kalır.
bicheon un pasif skill i yani block koyma ihtimalini arttırırsın.
str lere karşı iron wall gibi bir skill in var ki yatıp kalkıp joymax a dua edeceksin.bu skill kısa bir süreliğine de olsa 408(ve fazlası da vardır eminim) gibi inanılmaz bir fiziksel defans puanı verir.sürekli kullananı fazla görmedim ama işe yarar bir skill olduğu ortada.

ben yerinde olsam fire açmazdım.nuker konusunda çok tecrübeli değilim ancak uzman olan arkadaşlarda daha önceki başlıklarda bicheonsuz nuker olmaz demişlerdir defalarca.

Fire nuker açabilirsin tarz meselesi.
Fire 90 cold 90 light 90 yapabilirsin ama pvpen 2 dakika sürer.Snow bitti mi yerlerdesin.
İşte bunu engellemek için 90 force 90 cold 90 fire veya light yaparsan 2 dakikada zorlanmadan kesersin karşındakini :wink1:

arkadşın nuker ı wardı ona baktım dün fire-light-cold du defans die bişi yok resmen . light-cold-bicheon 90 30 heuksal iyidir ozaman heralde :D

Yukarı Alt