warrior + cleric

attack zayıf - TANK

nuker = light+bicheon+cold

attack ii - defans kotu.

karar senin.....

warrior istisnasız alır.şu video çekme olayını bi kapsam bol bol video koyacagım sizlere.
zaten warrior için gerekli olanlar => +5 veya +7 br 18 yada üstü bir shield,+7 bir 2h sword,lv 85 cleric rod,fb +5 Heavy Armor ve Robe set e bi de ortalığı ağlatacak adam :P
bu hepsi olduğu ve cleric fullfarm olduğu taktirde nukerın yüzde 1 şansı bile yok bence.

Lan gidin ben şu an bichoen/cold/ light kasıyom 12 gün önce 76 olmuştum.77 lvl warior bana vs teklif etti.kabul ettim. Bu arada ozy67 salamış nuker için defans zayıf demiş.cold ne borumu lan snow ne borumu.gösteriş için açıyoz sanki.he konuya tekrar devam:D işte kapışcaz.ben bufları bastım adama dalmak için hazırlandım adam çıktı.ben çıkar çıkmaz hani bağırıyorya onu yaptı.Sonra ben hemen snowu basmamıştım bastım. direk hep yatır çalıştım.2 kere tutmadı am 3, tuttu. sonra ayak kaydırdım. 2 nuke attım.en sson olarak hep yanıma yaklaşıyoya bide yatır koydum adam yattımı bilmiyom ama altta hani işlemleri gösteren yerde invilad terget yazıyo :D:D
Sorun yok bu arada nuker pvp yener ve her zaman kazanır.

Nuker Alir Neden Diyorsaniz

Cunku:Nuker Bicheon Light Once Combolari Yapar Sonra Yere Dusurur Batirir 1 Elektrik Nuke Warrior Allah Rahmet Ilesin

nuker hertrulu alır warıyorda mag denfasn dye bışey yok ya 64 waıoryurm wardı 52+ nuker 5k vuruyordu ya

talip123 demiş ki:
$CharSeller$ demiş ki:
Nuker Alir Neden Diyorsaniz

Cunku:Nuker Bicheon Light Once Combolari Yapar Sonra Yere Dusurur Batirir 1 Elektrik Nuke Warrior Allah Rahmet Ilesin
Bu arada warrior da elma toplar :D
warrıorun kendı mana skin : 754 mage defans 5 k vurursan 1k anca vurusun 45 :dıcen yatır batır ıron skın basarsa gene fıyasko vuruslar sonramı clerc:bless ıron + mana skın tek halı + recovery + reco dıvısıon . ortada nuke nın n sı kalmaz.. saten yan buıldı warlock olan bı warrıor chınde alamıyıcagı char yokdu

Yukarı Alt