Arkadaşlar benm bir sword nukem var 64 lwl fire/cold.. full int 1 tane bile str verilmedi...fire 61ff biceon 55'e ff cold 50ff

hpsi üstindeki strli itemlerle birlikte 3.5 k kadar... 64- de sürekli moblara yatması yüzünden kafayı yiyordum şimdi tam 64 iyi-kötü kendi lwl envylere direniyor :detective: ancak bu charla pvp yapılmıyor spear-int bir mızrak atması yatmasına yetiyor... summer4:

bir forumda 90 lwl sw-nukenin sadece 9 k canı olduğunu görmüştüm...snow versen bile ne kadar dayanabilr ki pvplerde...? :!!&%&!

str char kasmak şimdilik bazı nedenlerden dolayı imkansız yoksa drekt glavi çalışırım yada bow.. :rolleyes1:

şimdi buna dayanarak bazı sorularım olacak inş. kafa şişirmem :

aynı lwldeki bir spear nukerin canı ne kadardır??
spear nukeler fazla vuruyor evet ama fazlada yiyor buna rağmen pvpde şansları sw-nukelerden fazla sayılırmı ?
bu arada hybrid spearlar hakkında ne düşünüyorsunuz bu charı bırakıp spearmı kassam?
bu aşamadan sonra sw-nukem hakkında ne düşünürsünüz ? neler taviye edersiniz ?
s

edit: eu char sevmediğimden nukerlerde ısrar ediyorum tavsiyeler buna göre olursa sevinirim... :beer:

last_knight demiş ki:
lighti bilerek açmadım çünki macg. attak bufu versee bile fire nuke ile light nuke arasında 100 kadar bir fark kalıyor...üstelik fire wall+mag defence her eve lazım....

aynen :S

aztekada ne akdar 6-7-8 deg. str taş varsa toplayıp itemlere bastım tutan tuttu.... :D

kendime extradan garment set bile ayarladım kasasrken armorla kasıyorum pvpde garment :D

ve evet char bu hp ile çok ezik kalıyor...tamam belki zevki %60 snowla çıkar ama o vakte daha çok var ve ben hep ezik olarak mı kalacağım :S

101 level nukerim var yapılandırma söyle fire/lightıng/cold ff itemlerle birlikde 18k hp var pvpde yatmıyor yapılandırmayı böyle yap

yapılandırman gayet güzel onda bi problem yok o lvde ezik olman doğal 101 seti giydiğinde deville en az 20 k hp olur canını sıkma sen kasmana devam o build ile

Yukarı Alt