Level : xx :))
Weapon : Spear

Pure Int Gitmeyi Düşünüyorum.7 Leveldan 16 Ya 9 Gap 16 da Sp Kasıcam..Gerisini Anladınız Zaten

Ben Buna Imbue Olarak ne Kullanmalıyım.Fire Açmalımıyım Yoksa COld-Lighting mi Olmalı ??

Biraz Yardım Edermisiniz Daha Tam Bilmiyorum da Oyunu...

Ama 80 Levelde :

80 Heuksal
80 Lighting
72 Fire
68 Cold Kötümü Olur? Yada 90 leveli Falan Düşünüp Fire Vermeden Cold-Lighting-Heuksal 90 mı vermeliyim? Biraz yardımcı Olurumusnuz?

biraz araştırmış olsaydın bu tip konulardan 100 tane bulacağına eminim,hepsini okuyup kendince yorumladığın zaman en güzel buildi oluşturmuş olursun Wink

armor giy cold80 yap phy defans yüksek olur
fire aç armoun mag defansı düşük 120mag defans buffu ile açığı kapatırsın fire nukelern lighttan pek farkı yok bizzat test ettim hatta 1k fazla vuruyor
heuksal 80 yap light60 olabilir amg %15 arttırıcı için veya cold60 fire80 light80 heuksal80 olabilir.

evet bu konuda baya topic var char yapılndrmalarında (kendı topicm fln :mrgreen: ) pure int spear olucaksan gap seklin iyi ama cok sıkarsa 3 lvl gapa ceksende sp yeticektir light cold heuksal:up elinden geliyorsa fire hıc verme kahvekeyfi

Gapı 3 e çeksem Light-Cold-Heuksal a Yetermi?Ama Skillere Devamlı Level basıcam

Flex demiş ki:
Gapı 3 e çeksem Light-Cold-Heuksal a Yetermi?Ama Skillere Devamlı Level basıcam
yeteeeer!! ben bow kasıyorum bu arada full cold-fire-pac-light gidiyorum artıyo bıle (char 30 lvl) sana yeterde artr bıle cunku heuksalda eklıycegın fazla skıll yok passive,Soul Departs Spear ve Ghost Spear Attack coldda da passıve,snow shiled,frost guard extraokk

Çok Saol :)) Zaten Fireyi Sevmiyodum :)) Bakalım Bide öyle deneyelim Kötü Olursa Baştan Ama sana Güveniyorum

Yukarı Alt