Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
beyler bir fikrim var acaba yapabilecek arkadaş varmı

nuconnector açıldıktan sonra otomatik agBot ve sro_client açılan bi eklenti yapamazmıyız ben çok düşündüm ama nasaıl yapacağımı bulamadım bi türlü anca pixeller den yapabilirim fare bir nuconnectır a sonra agbot ve sro_client a tıklar onlşarın da herzaman aynı yerde olup olmayacağı meçul yapabilecek varsa çokmakbule geçer

SciTe programi ile yaparsin yaptiğin işlemleri macro olarak kaydediyor. exe haline getiriyor. Autoit ile ayni şirketin.

Autoit programinin kurulu olmasi gerekiyor daha sonra Scite programini kuracaksiniz.
Masaüstünde yeni bir tane Autoit Script dosyasi olusturup. Sağ tiklayin.Edit Script i seçin.
Program acilinca Tools bölümünden AU3Record u secin.

Bir dialog acilcak Recoderd Window Text ve Record Mouse secili olsun. ve kayiti baslatip işlevi yapin.

DeSwa demiş ki:
Autoit programinin kurulu olmasi gerekiyor daha sonra Scite programini kuracaksiniz.
Masaüstünde yeni bir tane Autoit Script dosyasi olusturup. Sağ tiklayin.Edit Script i seçin.
Program acilinca Tools bölümünden AU3Record u secin.

Bir dialog acilcak Recoderd Window Text ve Record Mouse secili olsun. ve kayiti baslatip işlevi yapin.
adam nasıl yapılcaını sormamış, yapabilcek varmı demiş :mrgreen:

Bizim milletin kaninda var hazircilik belescilik ben söledim nasil yapilacagini biraz emek sarfedin.

Yukarı Alt