Nubot helper macro programı diye biliyorum Nubot için yazılmış bi ek program ama yinede denemekte fayda var tnx Idea Cool

ya bende kurdum fkt atack yapmıyo benim secmeme gerekiyo bide pc çok yavaşlıyo...

tbot bundan kat ve kat daha i

_CaspeR_

Buralıyım
mumya307 demiş ki:
ya bende kurdum fkt atack yapmıyo benim secmeme gerekiyo bide pc çok yavaşlıyo...

tabiki Tbot bundan daha iyi fakat ona bieşy olduğunda bunu kulanıcaksın 1 gün bile osla yinede işe yarıyacak

DNAA demiş ki:
mumya307 demiş ki:

tabiki Tbot bundan daha iyi fakat ona bieşy olduğunda bunu kulanıcaksın 1 gün bile osla yinede işe yarıyacak
evt olabilir fkt pc yi inanılmaz derecede kasıyo ve auto atack yapmıyo Crying or Very sad

crakli srbotta deneyin super calısıyor bu arada tbot berbat pet olmadıgı icin onune gelen itemi alıyor ama srobotta almıyor bence cok kullanıslı oldu bunu kullanıslı hale getiren DNAA ya cok tesekkurler ..! extraokk extraokk

_CaspeR_

Buralıyım
ranwax demiş ki:
crakli srbotta deneyin super calısıyor bu arada tbot berbat pet olmadıgı icin onune gelen itemi alıyor ama srobotta almıyor bence cok kullanıslı oldu bunu kullanıslı hale getiren DNAA ya cok tesekkurler ..! extraokk extraokk

tşk ederim demekki lazım oluyormuş bazı kişler diyordu lazım olmazki diye ama yinede herekse tşk edeirm Wink Wink Wink

_CaspeR_

Buralıyım
programı açıcaksın start diceksin silkroad online louncerı seçip aç diceksin oyun açılacak veya oyuna gircen programı çalıştırcan kasıcan extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DNAA demiş ki:
o crakle çaıştıyordun bunda sadece bunu indirip çalıştırıyorsun ve kasıyor
Sen Sadece Helperı Vermişsin Zaten Bildiğime Göre Böyle Boş Boş Skillere Basar...

Onun Helperda Cracksiz Helper Zaten Ücretsiz Dağıtılın Bir Şey Cracke İhtiyacı Yok...

Orda Bahsi Geçen Crack Srobotun Cracki...

Yukarı Alt