Beyler NPC sorunlu biliyoruz en azından mp hp alsak yeter ama sorunlu. O yüzden oturarak can dosun diyorum. O da olmuyor. Onu hiç çözme imkanımız yok mu? :oldie:
Şimdiden Teşekkürler

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mesutuzelli demiş ki:
Beyler NPC sorunlu biliyoruz en azından mp hp alsak yeter ama sorunlu. O yüzden oturarak can dosun diyorum. O da olmuyor. Onu hiç çözme imkanımız yok mu? :oldie: Şimdiden Teşekkürler
Arkadaşım npcden pot alnıyor pot dışındakilerde sorun oluyo genellikle

NPC den pot alıyosun pat diye oyundan atıyor. Sonra char girerken sorun oluyor. Hiç girmeden hata veriyor pat diye atıyor

mesutuzelli demiş ki:
NPC den pot alıyosun pat diye oyundan atıyor. Sonra char girerken sorun oluyor. Hiç girmeden hata veriyor pat diye atıyor
Ben herzaman npcden alıyorum potu sorun olmuyor

tombalaci_46 demiş ki:
Pot Fonksiyonu Çalışıyor.

Şöyle abi benim DaHAKa isimli char var. Onunla potcudan pot aldım sonra pat diye oyundan attı. Daha sonra şmdi deniyorum charı seçip oyuna girerken pat diye atıyor o yüzden giremiyorum o chara. Yanında bir char daha var o da dağın tepesine gitmiş nasıl olmuşsa anlamadım pöff yha . Bi ilgilenirseniz sevinirim. Dağda kalan char ise ECiR :!!&%&!

abi ben pot basiom can dolmuo 8 lwlim bi ara baktm herhalde damagelerle oynanmis manyanga bi kodum crit 122k sonra dedim gidim earth ghostlarda kasiym earth ghosta dalinca bug oluo dalmaya calisdgn canavar ve sen kitleniosn ama obur canavarlar felan calisio... potlar hp mp doldurmuo lw nerde kascaz onu bilmiorm :S canavar kesilmio bari girenlere lwl wersen tombalaci ? öyle bi imkan warmi ?

BEYLER BEN DÜN POT ALDIM DOLDURDUM İNVNENTORYİ, ELİME WEAPON ÜSTÜME GAREMNT ALDIM NPCDEN İTTTİM YÜZÜKLARİ KÜPELERİ ALDIM..

HİÇ BİŞEY OLMADI NEDENSE..

YANLIZ WEAPON ALDIKDAN SONRA ERSET ATTI TOMBALACI ŞİMDİ TIKLAYINCA WEAPONCUYA SİLAHLAR ÇIKMIYOR.

Arkadaşım jg-dwdekı npcler calısıyo Bankalara sakın Girmeyin bankaya girerseniz Şehirdeki butun npcler otomatik kapanıyo sv restart atılması gerekıyo
Ben hotandakı npcden item aldım 7 char oyle bugda kaldı :D 3u banlandı aynı idde oldugu ıcın svde hata yapmıs o aldıgım ıtemler

hocam ben item felan almıyorum sade pot alıyom:D ama bi char nasıl olmuşsa dağa çıkmış orda kalmış :(

mesutuzelli demiş ki:
hocam ben item felan almıyorum sade pot alıyom:D ama bi char nasıl olmuşsa dağa çıkmış orda kalmış :(
Büyük ihtimalle onun x-y sinin değişmesi lazım db den

Yukarı Alt