EnDZoNe

sıkca gorudugum bi olayda yerden dusen +sız mavisiz itemlerin direk npc ye satılması...eger npc yerine onları parcalarsanız atıyorum 150 k npc degeri olan bi itemden 700 800 k degerinde element elde edebilirsiniz .. eger torba biriyseniz luck stone da olabilir eger immortal lucky gibi mavileri varsa oldie ?!!!!!!!

Hadi diyelim lucky dustu 8dg Razz stall a koydun ^^ ticket te acık :lol: sabaha update olcak oyun Razz nerden geldiyse aklıma ^^ hemen satıp gidip kasmak warken neden 5 saat stall acsın adam o lucky yi satmak için Razz Tmm dogru soyluyon bende oyle yapıyom zaten Razz ama PARASI OLMAYAN bunu yapamaz Razz Idea

A

Anonymous

Guest
xtollgax demiş ki:
Hadi diyelim lucky dustu 8dg Razz stall a koydun ^^ ticket te acık :lol: sabaha update olcak oyun Razz nerden geldiyse aklıma ^^ hemen satıp gidip kasmak warken neden 5 saat stall acsın adam o lucky yi satmak için Razz Tmm dogru soyluyon bende oyle yapıyom zaten Razz ama PARASI OLMAYAN bunu yapamaz Razz Idea
lol dıorum sadece.
Ilk olarak dıosun kı Bluesız + Sız ıtemlerı Kırdırın belkı lucky cıkar.BlueSız ıtemden Lucky cıkmaz dostum,İmmortal stedy lucky vs ozellıklerı olanlardan cıkar genellıkle
2ıncısı .Bi itemı 450 k ya Npc ye sattıgımızı dusunursek .Stone dusmese bıle sadece elementlerdne ondan daha fazla para kazanabılırsınız.Ayrıca Sana kımse tıcket warken stalla koy demıo koy kasaya dursun ala ala :mrgreen:

özellikleri nasıl ayıracağız weapondan??Void rondo ile falanmı??Bilmiyorumda:))

EnDZoNe

bluesiz itemden lucky düşmiiceni biliyorum.sadece belirtmeyi unutmuşum.. geçimini bundan sağlayan biri olarak bunu bana söylemen komik geldi bana. :mrgreen: mesela az önce 64 llevel 8D bi avrupa item parçaladım.290 a npc nin aldıı maldan sadece 400k lık water 6 çıktı. diğerl elementler hariç kahvekeyfi

xtollgax demiş ki:
+999999999999999999999999999999999999999999999

sekgeyik demiş ki:
bluesiz itemden lucky düşmiiceni biliyorum.sadece belirtmeyi unutmuşum.. geçimini bundan sağlayan biri olarak bunu bana söylemen komik geldi bana. :mrgreen: mesela az önce 64 llevel 8D bi avrupa item parçaladım.290 a npc nin aldıı maldan sadece 400k lık water 6 çıktı. diğerl elementler hariç kahvekeyfi
8D silah NPC 290 k ya mı Alıo... :mrgreen:

kacakk demiş ki:
sekgeyik demiş ki:
8D silah NPC 290 k ya mı Alıo... :mrgreen:
ben 72 silahını 1.5 m ye sattıyom npc ye 290 ya satıyosan npc seni kazıklıyor :lolmuch: :lolmuch:

güsel bi hatırlatma

ticket warken stala koyma muhabbeti ne aptalca illa o anda mı satıcan koy bankaya beklesin detective

The_DifferenT demiş ki:
İlginç bi Başlık npc lik silahları npc ye satmayın
kime satalım alan var mı sanki :)
Sorduğun soruya bak senden başka hiç kimse lwl atlamıyomu iteme ihtiyacı yokmu Razz saçma Evil or Very Mad

harbiden ne dion kardeşim sen blue olmayan itemden blue çıkarmı bn 72 bow parçaladım study ve lucky vardı blue de onlar çıktı zaten bluesi olmayandan bişi çıkmaz ama size bi öneri mesela wind 2 bulamıosanız parçalayın 2-3 dg itemi alın size wind 2 rahatça basın str yi

Yukarı Alt