Dostlar bugün guildde bir kişinin cahrı hacklendi.Malesef bu buzzz arkadaşımızın charıydı.Guilde yetkili olan 4 kişiden biriydi.Ve atma yetkiside olduğundna dolayı herkesi guildden atmaya başladı son anda herşeyi önledim.Herkes oyundayken atıldı.Ondan dolayı 3 günlük cezanız var.3 günlük cezanız biter bitmez guilde yeniden girebilirsiniz.Aileniz sizi seve seve yeniden kabul edecektir. :muck:

Saygılar

hocam sen bana guildte 1 kişilik yer tut bn ay başı geliyorum =) malum kotalıyız oyunu indiremiyoruz hemen =) hiç bi yetkide istemem =)

Ben Atılmamısım Sanırım Ayrıca Yeni Char Kasıyorum :) Eskisinden Sıkıldım Güzelce DÖnecegim Aranıza

ironEyE demiş ki:
Dostlar bugün guildde bir kişinin cahrı hacklendi.Malesef bu buzzz arkadaşımızın charıydı.Guilde yetkili olan 4 kişiden biriydi.Ve atma yetkiside olduğundna dolayı herkesi guildden atmaya başladı son anda herşeyi önledim.Herkes oyundayken atıldı.Ondan dolayı 3 günlük cezanız var.3 günlük cezanız biter bitmez guilde yeniden girebilirsiniz.Aileniz sizi seve seve yeniden kabul edecektir. :muck:

Saygılar

uaw ben 1 baktım millet şu ban bu ban :D ... XD noluo dedim bişi olmadı hemen oynundan çıtkım girdigimde guildde degildim XD cezada yok 29 oldum guilde alırmsın artık netim geldi :) seri kasıyorum ama şu an karahan inio saat 5 gibi gelirim :)

RiqueLme

Bilgiliyim
mania demiş ki:
ironEyE demiş ki:

Saygılar

uaw ben 1 baktım millet şu ban bu ban :D ... XD noluo dedim bişi olmadı hemen oynundan çıtkım girdigimde guildde degildim XD cezada yok 29 oldum guilde alırmsın artık netim geldi :) seri kasıyorum ama şu an karahan inio saat 5 gibi gelirim :)
Cakala bak :D
Seni Simsar seniiii :D
off keşke carım bugta kalmasaydı -.-
daha cok 64 +- lerden tg alıcaktım :D

kim neeyi biliyo ben 4 gün önce girdim laf atıyosan herkese atıyosun böLe bi yorum yapmana gerek yok kendinde kaLsın gayet güzeL bi guiLd birazda muhabbet oLsa :thumbsup:

A

Anonymous

Guest
bırakın bunları ya guild süper muhabbetde keyhelper yüzünden fazla yok yoksa muhabbette olur guild de yardımlaşmada süper

Yukarı Alt