Halil aßi ßunLar öLmeyı ßayıLmak sanıyoLar Sanırım ataR YaptıkLarı KişiLeri TanimiyoLardı arTık TanıdıLar :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ohannes helal olsun bence direkt gelecek savaşta janganı bırakıp hotana dalın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
wuuuu tebrikler hacım ama fazla düşman olma boşver yarın birgün unıon olursunuz :)

bu alemin raconu bu hacım en büyük düşmanım önce yabancılar olur sonra kankalarım yabancılar olurlar adamlar en baba itemlerini paylaşırlar bir türkten istesen çalarsın muamelesi çekerdi yabancılar her zaman rulezzzzzzz.

lakin mavi senin guild uyuyor herhalde kuzum hiç yoksun ne pvp ne unique ne de guild war :P

maji hacım harbiden efsane oyunculardan birisi oldun ya cidden inanamıyorum benden öte guild yöneten çıkmaz diyordum lakin biliyorsun aynı ben gibisin ve sonuçları işte ortada helal olsun hacım NoWayOut rulezzzzzzzzzzzzzz :headbang: :buddha: :beer: :kalp: :muck:

abi sizde video çekmeyi bilen kimse yok mu ss'lerle nereye kadar :lol:

Bi zamanlar alexanderdada böyleydi :D hep ezioduk :D hala ezioruz şimdide sw de alman kalmadı sanırım buraya transfeR olmuşlar :D..
Good performing all :D

Serverin en güçlü guildi arasında gösterilen United mı.

Güldürmeyin beni en ezik guildlerden biridir United(level olarak).1 bilemedin 2 tane 100 + var bu guildde.düşük olanlarda 70-90 civarı yani.

lanet olsun her etkinlikte varım Whydah 8)

almanlar safeden bile çıkamadı tek tek adam bufflayıp gönderdiler yinede dayanamadılar hihih :P

Onitsuka demiş ki:
Serverin en güçlü guildi arasında gösterilen United mı.

Güldürmeyin beni en ezik guildlerden biridir United(level olarak).1 bilemedin 2 tane 100 + var bu guildde.düşük olanlarda 70-90 civarı yani.
ayaklarını yorganlarına göre uzatmadılar hacım iyiyiz şöyleyiz böyleyiz dedıler bize pk oldular ks yaptılar kafa tuttular neyse fazla hırs yapmamak lazım sizide bekleriz makara:

Kitty

Ben bi silkroada başlayayım ortalığı karıştırmazsam bana funda demesinler :D ajanlık da yaparım istek olursa stratejilerini öğrenmek için falan :p çok planlarım var çok :D

Yukarı Alt