Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi bulmuşsun javan kankamı özlemişim bee Crying or Very sad

ne sawaşlar yapardık vur kır parçala off of fne günlerdi o janganda buluşup çarpıştıklarımız.

Benim bile birkaç war a katılmışlığım vardır , genelde yenilirdik ama hiç ezilmedik onurumuzla çarpıştık ; çok güçsüz olduğumuz pozisyonlarda takım ruhu , arkadaşlık , dayanışma , kardeşlik ve Allah Allah nidaları ile kazandık .Hele Avril in 10 kişinin arasına daldığı birini öldürüp kaçtığı , surgeonun berserker a girip ölene kadar taklalar attığı ; extra ile benim yanlardan dolanıp peşimize birilerini taktığımız anlar yok mu hatırladıkça gülümsüyorum , gülümsedikçe duygulanıyorum ... ahhh ... ah (yazayım mı daha valla bırakın beni 5 sayfa yazarım :mrgreen: )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aghh hacım ne günlerdi harbiden biz senle deli gibi kaçardık kenardan peşimize takılanlardan yorulanlar olurdu sonra birden arkaya dönüp ilk gördüğümüzü ne tokatlar yatırırdık muhteşem günlerdi cidden adamlar yendikleri halde devamlı bizle war yapmak isterlerdi Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen o sawaşlarda ki taktik anlayışı ve saldırıları görecektin aman diyorum bir adamı yakalamak kesmek ortalarına kafa göz dalmak kenarlardan kaçıp geriye hızlıca dönüp birisini kesip kaçmak aman diyorum yaa yılmadan bıkmadan yapardık bunları kahvekeyfi

ben ilk ini izlemiştim extraloob ölmüştü Sad Sad ama yenide çok süperdi resim çekmiştim ama formatta gitti Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Yukarı Alt