valla bu oyunu yılalrdır oynuyorm ben böle savas yapmadım son 10 dk kala kalpe dalma acıldı o adamları son zerkle kestiğim dedim artık bizde tam 373 kişi kestim :)

haklısın abi gücümüzü anlasmıs oldular kaleyı kaybetsekde bu takımın ıstedıgı kaleyı alabıleceği ortada ilk aldıgımızda tek pt la almıstık daha ne diyim ...

o kadar destek olduk bizde,ama hiç adımız geçmemiş üzücü :/ Infinity power.. I'm Future

Vallaha mükemmel savaştı anlatılcak gibi değil o 1 buçuk saat geçmek bilmedi , savaşta habire bilgisayarın saatine baktım 10 saat gibi geldi 1 saat <.< Oyundan ilk defa bu kadar zevk aldım

z350 demiş ki:
o kadar destek olduk bizde,ama hiç adımız geçmemiş üzücü :/ Infinity power.. I'm Future

bro ole deme ama 5. ss ye bakarsan orda attıgım gloyu halıl abının dalgınlıgına gelmıstır

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss müthiş bir savaş dönmüş resmen NoWayOut ve extraloob.com bu alemin tanınmış en büyük iki platformudur teşekkürler Malazgirt savaşçılar :buddha:

Deadly Bro Aynen oyundan hic bu kadar zevk almamıstım he :) yani savas uzun olsa hayattan kopsuk gibi olurduk kendimi oyunun icinde hisettim ilk defa zaman hic gecmek bilmedi :)

h.oda bunda bişey yokki :D biz aresde 30 kişiydik 200kişiyi devirdik adamlarda 85 wizler filan kaynıyordu =)

Yukarı Alt