bisürü ss almıştım ama pc ye format atmaktan vs hepsini kaybettim şimdide çok pişmanım,NWO özel alanından topladığım ss leri pc ye kaydettim onlara bakıp hasret gideriyorum,gerçi en bomba yarkan ss leri kayıp ah onlarda olsa tam olacak,herneyse NWO nun eski dönemlerine bi bakın bakalım,nerden nerelere geldik,hiç bozulmayan ve bozulmayacak olan dostluğumuz,sitemizin başarısı(site extranın tabi de bizimde sayılır :lol: ) hep bu NoWayOut un çelik gibi olan bağından geliyor,neyse lafı fazla uzattık işte bulabildiğim ss ler....

serverın 3. +7 silahı bende ki üstüne bide sos olunca insan hava atmak istiyor tabiki üstümü çıkarıp azmı dolaştım dw kapılarında :lol:
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

çok şekil bi ss mai_mai kof taki bi karakterin hareketine benzetiyor baya iyi yakalamışım Wink
-Resim Silinmiş.

sıkıntıdan açtığım 2. nuker karakterim ve o sırada hacklenen kara_kartal
-Resim Silinmiş.

qrafy nin ss leri :lol:
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

clown umun daha küçüklük devirleri(palyaço kimliğimi kazandığım charım ondan sonra pennywise denilince akla hep palyaço gelmeye başladı) :lol:
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

bunlar 2. charım morwena dan ss ler
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

NWO nun listesi(çoğu aramızdan ayrıldı yada yeni katılanlar oldu baya ama olsun :lol: )
-Resim Silinmiş.

işte böyle :lol: şimdi tekrar bütün takımın toplanmasını bekliyoruz,şuaralar herkesin bi işi var biaraya bi türlü gelemedik ama yaza ilk açılan serverda NWO tam takım olarak gene serverın kralı olacak headbang2ft9 :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
way hacım anılarımızı serdin önümüze ama bak gör bende hazırlanıyorum kısa sürede elimde ki bütün arşivi güzelce koyacağım deli ss var her sawaş sonrası episode olarak yayınlardım onları aynen koyacağım çalışmalara başladım localhostta.

NoWayOut lvl90 ile birlikte yazın ilk gelen servera girip tam karo show yapacaktır eminim Cool

Vay be ne günlerdi onlar ya Crying or Very sad o sos glavie nin düştüğü gün bile aklımda hala ...

gerçi en bomba yarkan ss leri kayıp ah onlarda olsa tam olacak
bunlarmı hacım bikaç tane buldum ama Razz
_AvRiL_ Full Str Spear:D
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Bu guildin Arkadaşlığını ve birbirine sıkı sıkı bağlanmalarını gördükçe bu guildde o kdr çok olmak istiyorum ki anlatamam Razz Razz Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.
bende deli gibi binlerce resim arasından bunları arıyordum varya dün gece gözlerim aktı en baba ss lerimiz bunlar ne saldırıyoruz be he heyttt canım çekti ne geceler yapardık yarky ile baksana nasıl sıkıştırmış kafa göz dalıyoruz her gece 03 veya 03:30da çıkardı tospa :lolmuch: :mrgreen:

Son düzenleme:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.
muahahah süpersin kemal dün bütün gün bunları aradım ben ya :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
-Resim Silinmiş.
bu ss harbiden efsane NWO nasıl deli gibi saldırıyor hırsla sıkıştırmışız köşeye tokatlıyoruz yarky'i.

@melik,

tabi ki PH olacak güzelim biliyorsun beni :lolmuch:

Son düzenleme:
Yukarı Alt