Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NoWayOut n NeXus Guild War Episode II

Uniondan bir guild ile tekrardan GW yaptık FW öncesi kendimizi iyice test edelim istedik çok güzel ve kanlı oldu buyurun elimdeki malzemeler :beer: :starving: :muck:

bütün NoWayOut ailesine çok teşekkür ederim :thumbsup:

r29la9.jpg

34r6nft.jpg

1492q0p.jpg

qsppwj.jpg

35cr67r.jpg

qpsapx.jpg

>>> VIDEO için Tıklayınız! <<<

Zevkli bir Savaştı ve Yendik..Videoyu hazırlıyorum En yakın zamanda Sitemizde

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nasıl sawaşıyorum nasıl mücadele ediyorum tek dk durmadan kılıcımı salladım 1 kere yattım o da hepsi zerk ile savasa basladılar buyuk bir fark attılar sonrasında dagıldılar tabiki :P

extraloob demiş ki:
nasıl sawaşıyorum nasıl mücadele ediyorum tek dk durmadan kılıcımı salladım 1 kere yattım o da hepsi zerk ile savasa basladılar buyuk bir fark attılar sonrasında dagıldılar tabiki :P
glavie demek istedin herhalde :D

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

NeXuS' u yenmedik arkadaşlar..Ağlattık ! :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Evet Bunlarda Benim Penceremden :wink1:
:arrow:

Savaş başlamadan ortalıkta 1 kaç tane neXus üyesi vardı .. ve ne olduğunu anlamaya çalışıyorduk ki GW Start butonu geldi ve büyük hırsla Confirmledim :twisted:

Neyse karşımdaki ilk neXus üyesine Glaviemi fırlattım ve NWO'nun Bir kaç dakika sonraki TUSUNAMİ felaketinin başlangıcı oldum .. :twisted:

O sırada ortalıkta hala kimse yoktu ve üzerimize uzaktan gelen 1 kac tane kırmızı cisim gördüm .. Jesusla yanyana olayın ne oldugunu anlamaya çalısıyorduk :?: Yaklaşan cisimler belirince anladık ki neXus guildinin ileri gelenleri Full Zerklerini üzerimize boşaltmaya geliyordu ~ Tabiki çivi çiviyi söker dedik ve bizde zerklerimizi bastık :twisted: :twisted:
Onlarda bu tepkimizi gördü ve çok şaşırmış gibi görünüyorlardı .. Çünki Tüm NWO kıpkırmızı '' Welcome to hell ! '' der gibi Atack yapmaya başladık .. :twisted:
Tabiki yapacak birşeyleri kalmadı ve zerklerinin son kısmını kaçmaya ayırmışlardı ki ..
BIRAKIR MIYIZ SANDINIZ :?: :twisted: :twisted:

- Resim Silinmiş.
İşte Jesus ve ben 4 ever glavie olayı :wink1:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Daha sonrasında neXus masteri MarMaRita ile herkezden uzak 1 vs 1 yaptık 5 ~ 1o dk sürdü o 67 ben 66 Lv Oldugumuz için cok uzadı ve sıkılıp sonlandırdık :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Serverda Giderek Bir Çığ Gibi Büyüyoruz Geçenki GW'den Bu GW'ye İyi Yönde Geliştiğimizi Farkettik ! Tüm Arkadaşların Bu Gw'ye Özen Gösterdiği Çok Net Olarak Puanlamamıza Yansıdı Ve Kazandık Gratz NoWayOut ^_~ .. :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gecen Guild War`da ben yoktum da ondan yenildiniz.. Dagittik bu sefer.. :P

Benim de SS lerim var,9-10 kisi kesmisim,bmp olarak kaydolmus bir ara upload ederim.. ^^

Tarantella demiş ki:
ahaaaaaaaaaaaaaaahahah
"hoplama zıplama otur aşagı" :P
O an çok hoştu cold attım donunca base yapamadı ve yattı :mrgreen:

Bir tane de xFactor a öyle bi güzellik yaptım belki farketmiştir :wink1: Önüne adamı almış kovalıyordu biraz yavaş kaldığı için adam arayı açarken cold imbue dönüp glaviemi fırlattım ve adam dondu :mrgreen: Bizim xFactor affedermi ? Fırsatını buldu ördek avlarmış gibi yedi adamı :mrgreen:

qrafy_turq demiş ki:
Tarantella demiş ki:
ahaaaaaaaaaaaaaaahahah
"hoplama zıplama otur aşagı" :P
O an çok hoştu cold attım donunca base yapamadı ve yattı :mrgreen:

Bir tane de xFactor a öyle bi güzellik yaptım belki farketmiştir :wink1: Önüne adamı almış kovalıyordu biraz yavaş kaldığı için adam arayı açarken cold imbue dönüp glaviemi fırlattım ve adam dondu :mrgreen: Bizim xFactor affedermi ? Fırsatını buldu ördek avlarmış gibi yedi adamı :mrgreen:
Çok teşekkürler bidenem yorumun için :)
evet video 20 sn ya benimde beklentilerimi yarıda bıraktı:(
madem video kısa bolca resim koyalim 8 Ss de benden :)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Yukarı Alt