joysro

Fpslerde ise hackten geçilmiyor, bir yerden sonra fazlasıyla tat kaçırıyor.

ExcI

ExcI
Server
Seçiniz...
Takımı
Seçiniz...
Yine boş konuşuyorsun,açtığın server 2 bilemedin 3 ay dayanır o da az oyuncuyla.O yüzden çok heveslenme bence hiç.
Tahmin ettim. Baktım bildirim işareti @Rewind alıntı yaptı yazıyor.
Aha dedim gene kesin zoruna gitti bir şey :D
seni çözmek çok basit, hayırlı işler

Unfaithful

Bilgiliyim
Takımı
Fenerbahce
Rocket League oynuyorum.Oynayan varsa ama pro degil makara:

Unfaithful

Bilgiliyim
Takımı
Fenerbahce
Neresi Burası makara:

SRO[2017-06-20 06-06-39]_08.jpg

Yine silkroad'a başladım yine pişmanlık... Ne zaman akıllanacağım acaba :( Ne yaparsam yapayım senede 1-2 kere kedilerin mart ayı gibi banada sro vuruyor :(

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Collapse ile bende var , alan gelen beraber atalım bir kaç el , 5 kişinin tamamlanmasını beklemeye gerek yok.
ben villa görevini geçemedim ya, sıkılıp silmiştim.
Bedava döneminde almıştım şuan tekrar mı satın alacağım?

@Bean Sen anca bow çar aç

Collapse

Old School
ben villa görevini geçemedim ya, sıkılıp silmiştim.
Bedava döneminde almıştım şuan tekrar mı satın alacağım?

@Bean Sen anca bow çar aç
Görevleri yapmak zorunda değilsin, kolaydan başlayarak klasik modda terörist avı oyna. Oyuna Türkçe menü ve altyazı desteği geldi, görevleri anlamak daha kolay artık.

Oyuna girdikten sonra alttaki operatörlerden hoşunuza gideni açın.

Atak;
Thermite: Rainforcelanmış duvarları yıkabilen termik patlayıcı yerleştiriyor. Silahı 556XL Armor 2 Hız 2
Fuze: Yıkılabilir duvarlardan içeriye patlayıcı şarapneller fırlatan i alet yerleştiriyor. Silahı AK12 Armor 3 Hız 1
Ash: Rainforcelanmamış duvarları uzaktan patlatan bir silahı var. Ana silahı saldırının en iyi silahlarıdan. Armor 1 Hız 3
Twitch: Dronu elektrikli şok ile düşmana zarar verebiliyor. Silahı Famas F2 Oyunun en seri silahı. Armor 2 Hız 2
Glaz: Termal Dürbünü olan bir DMR silaha sahip. Smoke atıp termal dürbünle düşmanları öldürebiliyor. Armor 2 Hız 2
IQ: Etraftaki kameraları ve patlayıcıları tespit edebilen dedektörü var. Armor 1 Hız 3

Defans
Bandit: Silahı MP7 defanstaki en iyi silah. Özel yeteneği; rainforce'lara ve dikenli tellere elektrik veren bir cihaz yerleştiriyor. Duvarların patlatılmasını engelliyor ve dikenli tele değen drone'lar patlıyor. Armor 1 Hız 3
Doc: Doktor, 4 adet şırınga ile kendine ve arkadaşlarına 50 can basabiliyor. Silahı MP5. Armor 3 Hız 1
Rook: Yere ekstra defans veren bi çanta yelek bırakıyor. Silahı MP5. Armor 3 Hız 1
Smoke: Yüzeylere uzaktan patlatılabilen zehirli gaz bombası yerleştiriyor. Gazdan sadece kendisi etkilenmiyor. Armor 2 Hız 2
Castle: Normalden daha sağlam barikatlar kurabiliyor. Silahı UMP. Armor 2 Hız 2

Ben bildiklerimi yazdım iseyen başlangıç operatör açma rehberlerini izleyebilir. Oyun başlangıçta size 2 operatör seçme hakkı sunacak, diğerlerini rastgele kendisi verecek.

Takımı
Besiktas
Görevleri yapmak zorunda değilsin, kolaydan başlayarak klasik modda terörist avı oyna. Oyuna Türkçe menü ve altyazı desteği geldi, görevleri anlamak daha kolay artık.

Oyuna girdikten sonra alttaki operatörlerden hoşunuza gideni açın.

Atak;
Thermite: Rainforcelanmış duvarları yıkabilen termik patlayıcı yerleştiriyor. Silahı 556XL Armor 2 Hız 2
Fuze: Yıkılabilir duvarlardan içeriye patlayıcı şarapneller fırlatan i alet yerleştiriyor. Silahı AK12 Armor 3 Hız 1
Ash: Rainforcelanmamış duvarları uzaktan patlatan bir silahı var. Ana silahı saldırının en iyi silahlarıdan. Armor 1 Hız 3
Twitch: Dronu elektrikli şok ile düşmana zarar verebiliyor. Silahı Famas F2 Oyunun en seri silahı. Armor 2 Hız 2
Glaz: Termal Dürbünü olan bir DMR silaha sahip. Smoke atıp termal dürbünle düşmanları öldürebiliyor. Armor 2 Hız 2
IQ: Etraftaki kameraları ve patlayıcıları tespit edebilen dedektörü var. Armor 1 Hız 3

Defans
Bandit: Silahı MP7 defanstaki en iyi silah. Özel yeteneği; rainforce'lara ve dikenli tellere elektrik veren bir cihaz yerleştiriyor. Duvarların patlatılmasını engelliyor ve dikenli tele değen drone'lar patlıyor. Armor 1 Hız 3
Doc: Doktor, 4 adet şırınga ile kendine ve arkadaşlarına 50 can basabiliyor. Silahı MP5. Armor 3 Hız 1
Rook: Yere ekstra defans veren bi çanta yelek bırakıyor. Silahı MP5. Armor 3 Hız 1
Smoke: Yüzeylere uzaktan patlatılabilen zehirli gaz bombası yerleştiriyor. Gazdan sadece kendisi etkilenmiyor. Armor 2 Hız 2
Castle: Normalden daha sağlam barikatlar kurabiliyor. Silahı UMP. Armor 2 Hız 2

Ben bildiklerimi yazdım iseyen başlangıç operatör açma rehberlerini izleyebilir. Oyun başlangıçta size 2 operatör seçme hakkı sunacak, diğerlerini rastgele kendisi verecek.
Başım ağrıdı okurken ben başlamıyorum xd

Yukarı