bannedddd

Buralıyım
TurKKillS demiş ki:
SunShine demiş ki:
İşinize karışmak gibi olmasın da Lethal satmış gibi olmuyor musun darkBORN'u? Rolling Eyes Rolling Eyes
yaw senin işin güçün yok mu niye durduk yerde kavga çıkarmaya çalışıyon kaybol bi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Bana bak ayağını denk al. Karşında kimin olduğunu bilmiyorsun galiba. Mahalle arkadaşın yok. Ben sadece Lethal'e soru sordum onun insan gibi cevap vereceğini düşünerek. Sana bir şey diyen mi var işine bak.

Sakin olur arkadaslar size söylenmiş bir laf yok ortada yani sülo sadece konu sapmasın demek istedi daha sakin olalım plss biz hep arkadasız extraokk

SunShine demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
SunShine demiş ki:
İşinize karışmak gibi olmasın da Lethal satmış gibi olmuyor musun darkBORN'u? Rolling Eyes Rolling Eyes
yaw senin işin güçün yok mu niye durduk yerde kavga çıkarmaya çalışıyon kaybol bi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Bana bak ayağını denk al. Karşında kimin olduğunu bilmiyorsun galiba. Mahalle arkadaşın yok. Ben sadece Lethal'e soru sordum onun insan gibi cevap vereceğini düşünerek. Sana bir şey diyen mi var işine bak.
tmm kardeş haklısın uğraşmıcam...işim güçüm var benim detective kahvekeyfi kahvekeyfi

SunShine demiş ki:
TurKKillS demiş ki:
SunShine demiş ki:
Yok Kardeş darkBORN'u Satmak deiL :) Olay Sadece Dahada Büyümek Wink darkBORN'la Sorunumuz oLmadı oLmazda Wink ArkdaşLar Lütfen Sizden Rica Ediyorum Konuyu Saptırtmayın Lütfen... headbang2ft9

Evet ALımLarımız Devam Etmektedir hmm

Asım kanka çağırdın ama darkBORN son durağımdır!

Dostlugumuz ebedidir. Ama darkBORN son durak!

Size başarılar dilerim...

Selametle!...

15 dk sonra ALLAH nasip ederse NoWayOut guildi kuruluyor arkadaslar herkese saygılar hepinizi bekleriz extraokk extrabeer Forever NWO...

bannedddd

Buralıyım
TurKKillS demiş ki:
tmm kardeş haklısın uğraşmıcam...işim güçüm var benim detective kahvekeyfi kahvekeyfi
İyi işine bak o zaman. Wink

@Lethal: Sağol cevabın için. Wink

GaLaHaD demiş ki:
kaça satmıştır tayfun ?:D

How much ? Price ? Kaç K ??? :mrgreen: :mrgreen:

Herhalde 1M deildir... Pot parasının üstünde olmalı... extrabeer

Bu arada fazla yüklenmeyin esprini tadı kaçmasın... Kim nerde isterse orada olur... Herkese başarılar... kahvekeyfi

WaRioR_BLaDe demiş ki:
Leth4L Düp e düp darkBORN u satmıştıır

Bunun başka bi açıklaması YoK !

Satmıştır Ha!!! Peki Tayfun SöyLiycekLerimin Hepsine Tek Tek Cvp Ver Bakim Kim Satmış Senmi Benmi?? Yada BenimLe Burda DaLga Geçen REEL ArkadaşLar.. oNlarda İyi DinLesin Bakim!..

Ben Seni GuiLd'e aLdığım Günün 4.günü Sen guiLden Çıkmak İstmedinmi??? O ZamanLar Ben Başka guiLdeydim Başka guiLd'e oLmamanın Nedeni İse Arkadaşmının guiLdini Kasıyordum Bunu Hepinizde Çok iyibiLirsiniz.. Ve Mst Arkadaşım Yani MaNyAk21 Bana Pm Attı Sorun Var Dedi Ne oLdu Dedim Tayfun guiLden Çıkmak İstiyor Dedi Neden Dedim?? Dedi İstediğini buLamamış.. :) Neyse Ben Tayfuna Pm'e Attım Sorun Ne Dedin Dedin İstediğimi buLamadım Yeterince YetkiLer Verilmedi Yok Cart Yok Curt.
İstediğin Derken Dedim eğLence Yok Dedin:) Sanki aLıp Adama guiLd İçinde Dansöz Oynatıcazki Adam eğLensin Töbe Töbe... Neyse SOnrada YaLvar Yakar İkna Ettim.. Ve Adamın Bana Dediği Laf ŞimdiLik Çıkmayı Düşünmüyorum Daha Sonra BakaLım FeLan fiLan.. Yaw Arkadaşım Ben Orayı ToparLamak İçin Ne KAdar Emek Verdiğini TAHMİN biLe Edemezsin! Hiç Yoktan Var oLmak İstedik AMa Artık Hergün Tartışma Kavga Bıktım Yani! Ve + Ben Oranın HaLada Masteri'yim! Bana Orayı Batu Emanet Etti Ve Beni Master Yaptı! SöyLermisin Bi Master GuiLdini NasıL Satar? Varmıdır Böyle Bişey? Ben darkBORN'u Kapıycaktım.. Ve Buna Kimsede EngeL oLamazdı Ama Orda Hatrı OLan ArkadaşLar Vardı Ve Kapama Dedi Bende oNLarın Hatrına Bıraktım Orayı.. Ve Şuan Başka GuiLd'yim Ve Oraya Geçerken SizLeride Yanımıza Katmayı Düşündüm Ama oLmadı.. SağLık oLsun ProbLem deiL,Ama Bana Sakın Ama Sakın Bi Daha Leth4L darkBORN'u Sattı Demeyin! BiLmediğiniz KonuLar Üzerinde Yorum Yapmayın! ArkadaşLığımız Var Onunda BozuLmasını İstemem!

Eyw..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
al buyur adamlarda çatırdama başladı yok arkadaş NoWayOut ötesi bir guild ve üyesi bu alemde tanımadım tanımayacağım yahu biraz ibret alın bari bakın pacificde başladık halen buradayız siteyi şubatta kurduk aradan 1 yıl geçiyor halen buradayız ve gene buradayız şimdi alo desem şuradayım desem hepsi evini barkını açar buluşuruz lakin ne arkamızdan birbirimize kötü söz söyledik ne de birbirimizi sonsuza kadar kızdırdık siz bari yapmadın daha dün bölüm açtım sizleri sevdiğim için bugün ayrılmalar başladı olacak iş değil sakin olun beyler önce bunun bir oyun olduğunu anlayın ardından en yakın arkadaşınızı bir oyun için dışlamayın belki bir çatı altında oyun oynayamayabilirsiniz lakin biribinizi üzmeyin değmez güzel dostlukları sonsuza kadar devam ettirmeye bakın ok canlarım öpüyorum hepinizi gözlerinizden birazcık tatlı düşünün mucX

extraloob demiş ki:
al buyur adamlarda çatırdama başladı yok arkadaş NoWayOut ötesi bir guild ve üyesi bu alemde tanımadım tanımayacağım yahu biraz ibret alın bari bakın pacificde başladık halen buradayız siteyi şubatta kurduk aradan 1 yıl geçiyor halen buradayız ve gene buradayız şimdi alo desem şuradayım desem hepsi evini barkını açar buluşuruz lakin ne arkamızdan birbirimize kötü söz söyledik ne de birbirimizi sonsuza kadar kızdırdık siz bari yapmadın daha dün bölüm açtım sizleri sevdiğim için bugün ayrılmalar başladı olacak iş değil sakin olun beyler önce bunun bir oyun olduğunu anlayın ardından en yakın arkadaşınızı bir oyun için dışlamayın belki bir çatı altında oyun oynayamayabilirsiniz lakin biribinizi üzmeyin değmez güzel dostlukları sonsuza kadar devam ettirmeye bakın ok canlarım öpüyorum hepinizi gözlerinizden birazcık tatlı düşünün mucX

Benim ArkadaşLığım BozuLmaz oNLarLa Zaten Orda oLan 2 Arkdaşım Var OnLarda Benim 6 7 yıLLIk DostLarımdır.. DiğerLerinde DostLarımLa Fark'ı Yoktur. Lakin Bana Böyle SuçLamaLar YapıLırsa İşte O Zaman Kızarım.. Ben onLarı Hiç Bir Zaman DışLamadım DışLamamda! haLa İmzama BaksınLarda İbret aLsınLar Diyorum Başkada Bişey Demiyorum.. Ben Ordaki guiLde __CrAzY__ Diye Bi Arkadaşım Var Yani Onur OnunLa Bir Sabah Sohbetimiz oLdu Ve İnan Cafede Anıra Anıra güLüyordum :mrgreen: Oda Aynı ŞekiLdeEvde güLüyordu :) Yani Ben O Anı AsLa Ve AsLa Unutamam! O Yüzden Diyorumya ArkadaşLar YazdıkLarınıza Lütfen Dikkat Edin Gerçektende Hepiniz Benim İçin Çok Ama Çok ÖnemLi insanLarsınız.. Hatta Yazın Onurun Yanına BiLe Gidicem Ve KızLarLa Fingirdeşicez Demi Lem Onur :mrgreen: Bu ŞekiLde DosLuğumuzda Var Yani.. Ki Bu Böylede Sürücektir.. Umarım Kimse Beni YanLış anLamamıştır headbang2ft9

I LOVE You darkBORN extraokk

Simdi arkadaslar Leth4L bu oyuna benimle TurkishLand Guildinde basladı ve sonra birleşme filan daha sonra ben oyunu bıraktım neyse o dewam etti ve darkBORN guildine gecti beni ne yaptı ne etti yeniden Hercules'te baslamaya ikna etti ve ben hepinizin bildigi gibi diger charımı bırakıp sadece sülo istiyor diye 1 lvl charla basladım.Peki hangi guildeydim ben tabiki süleymanın oldugu darkBORN'da ama o aksamki gelişmelerden sonra cok kişi ayrıldı artı darkBORN'u toparlamak için onceden tanıdıgım (o zamanlar daha siz yoktunuzyada dusuktunuz) butun herkese pm attım ama hepsinde olmsuz yanıt aldım.Bu durumda dedimki darkBORN nasıl olsa kardeslerimizin guildi bende NoWayOut kurayım orda toplayayım arkadaslarımı ve bunu basardım.Sülo'nın satma olayı asla yoktur olmayacaktır benimle basladı suanda benimle dewam ediyor satmak istese gelmeyerek beni satardı oke hepinize basarılar artı yine soyluyorum sizleride aramızda gormekten buyuk mutluluk duyarız her zaman extraokk extraloob'unda dedigi gibi işte NWO farkı NoWayOut Forever extrabeer extrabeer 42+ arkadasları bekleriz mucX

Yukarı Alt