arkadaşlar biri beni guilde alabilirmi farm yapıcam.Boşuna gitsin istemiyorum nick __iLLeqal__ biri PM atsın yada yetkili kişiler kim ? bn PM atiim

Evet arkadaşlar guildimize gelmek istiiyenler GuARDangEL - XpressKilla - oONiRVaNaOo -extraloob - xFactor - HiIton(büyük ı) pm atarak ulaşabilirler.

arkadaşlar biri beni guilde alabilirmi extralob oyunda deil ^^..PM TaXi_DriveR 50 lvl im 1 haftaya 58 59 olurum

ben bu sızın sarı baykuş gozumu neyse o guıld + unıon resmını arıyorum bı turlu bulamadım :D nerden buldunuz sız guıld bolumunede baktım ama yok bı yardım edersenız gzl olur !

EmmaW

yeriniz varsa bende guilde gelmek istiyorum sırf exl ekibi bu serverda olduğu için başlamak istiyorum :) eğer tmm derseniz yeni char açacağım :)

Cappadocia

Gözlemliyorum
NoWayOut Guild Kurulmuştur ve Dagılmıştır :S yav okan bir serverde şu guild ile ilgilendigini görsem gam yemicem vallahi yazık valla nese hiç yoktan Cappadocia ayakta ve elimden geldiğince koricağım guildimi :)

Okan abi siz simdi hala NoWayOut damısınız hala? Rage diye gördüm de bana sağlam bi guild lazım böyle guild savaşı yapan. ^^

Yukarı Alt