Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Guildde online olan kişi sayısı bugünki ve dünki kavga yüzünden ve bir kişininde guildden ayrılmasından dolayı iyie azalmıştır.Bu yüzden LÜTFEN guildde hiç online olmayan kişiler ya oyuna dönsün yada acclerini başkasına versinki NoWayOut guildi yine server kapanmadan önceki 50/50 online kişilerine kavuşsun :wink1:

Guild içi temzilik başlamıştır.
*60+ olmayanlar,
*2 hafta boyunca MAZERETSİZ oyuna girmeyenler guildden atılacaktır. :wink1:

Saygılar
ironEyE

Kanka ben kavgadan falan filan guildden ayrılacak adam değilim biliyorsun beni. :wink1: Size de söyledim zaten; ben hep aynı şeyden sıkılırım kısa sürede. Gene iyi dayandım. :D Arkadaşlara burdanda açıklama yapayım; herhangi bir guilde gitmiyorum henüz. Az kişinin online olması ve benim değişiklik istememden dolayı böyle bir karar aldım. Belki olurda geri dönerim. Kavga mavga beni etkilmemez. :wink1:

DreamWorker demiş ki:
Kanka ben kavgadan falan filan guildden ayrılacak adam değilim biliyorsun beni. :wink1: Size de söyledim zaten; ben hep aynı şeyden sıkılırım kısa sürede. Gene iyi dayandım. :D Arkadaşlara burdanda açıklama yapayım; herhangi bir guilde gitmiyorum henüz. Az kişinin online olması ve benim değişiklik istememden dolayı böyle bir karar aldım. Belki olurda geri dönerim. Kavga mavga beni etkilmemez. :wink1:
Bro ben senden bahsetmedin single ve evanescence arasındaki kavgadan bahsediyorum. :D
Ve geri dön bence wT masterliği bana devretti artık master full onkine yani :P

NoWayOut'un Unionuna gelmek isteriz.Guild Lv5 ismi TheDark...eğer kabul ederseniz oyundan TheGangstaZ'a pm atın ltfen.. :beer: şmdiden tşkrler :muck:

Tamamda ben bunu bilemem çünki sjsro'ya başlayalı 2 hafta civarı oldu..
Yinede teşekkürler.. :coffee:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt