Beyler yeni 1100 silk cektim stafa immo bastım denerken staf kayboldu sanırım bir bug oluştu joymaxa nasıl bildiricem bunu acil yardım ederseniz

benimde ilk kez basıma geldi ve acil mesaj gondermem gerekiyor plus bastım lucky dress aldım silah uçtu acil yardımcı olursanız sevinicem

aynı durum yabancı bi arkadaşımın başına gelmişti
adam geri aldı ama sayısını bilmedigim kdr mesaj ve bildirim yaptı novasını geri aldı ama herşey %0 dı işte resimli msjlar at rapor et

arkadasım zaten % lerini gectim güzelim nowa gitti yazık ama attıklara cevaba bak
Silkroad / Bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta.Kimyada başarısız olma da sözkonusudur sevgili oyuncumuz.
adamlar garez etti beni girsinler dataya baksınlar bu kadar net konusuyorum yalan dolan yok 1100 silk cektim daha yeni ya silah gitti olamaz bole birşey

ya ne yapıcamı hic bilmiyorum mesaj atıyorum artık globallere baslıcam oyun ici duyurayım kendimi bole olmuyor 150 tl sadece silkle verilen şuan para , bide önceden 5000 silk yüklendi bu zamana kadar chara sonuca bakarmısın abi ya adamlar makaramı yapıyor benle anlamıyorum

Kaç deniyordun silahta kaç immo basılıydı ? sanırım çok yüksek + dan yanınca kaybolabiliyormuş... 1 immo yeterli gelmiyor sanırım.

Seninki basarken kaybolmuş ben ise elime clerici aldım giderken bi baktım +5 staff 0 xD
Bende mesaj attım aynı şeyi yazdılar alchemyde bug var oysaki anlamıyolar.

mavii demiş ki:
sen yanlış bişey basmışsın hacım immo bastım sanıyosundur. joymaxda bişey yazman boşa dinlemezler bile
Adamlara gonderdigim ikinci mesajda herşeyi acık acık belirttim ve verdikleri cevap beni sevindir :)

Joymax Müşteri Destek Hattına Hoşgeldiniz!

Bize göndermiş olduğunuz ileti elimize geçmiş bulunmakta. Öneri ve şikayetiniz ilgili departmana yönlendirildi, konunun incelenip en kısa zamanda gereğinin yapılması için elimizden geleni yapacağız, oyunumuzun daha iyi ve daha rahat olması için göstermiş olduğunuz çabadan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bu konudaki mağduriyetinizden dolayı da ayrıca özür dileriz.

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür eder, iyi günler dileriz

bende normal staffın mage atak %80 idi hiç bir şey basmadığım halde sabah baktım atak %0 a düşmüş
binde bir böyle hatalar oluyor

Yukarı Alt