1500-2000 Tl aralığında bir Notebook almayı düşünüyorum ; Ortalama oyunlarda sorun çıkarmayacak ve Isınma sorunu yapmayacak bir laptop benim için yeterli olacaktır , varmıdır öneriniz?

Up. Düşündüğüm seviyede değil bu ürünler sanırım bana sıcak gelmediler en azından.

Prada

Bro bende toshiba var muazzam ısınma yapıyor kışın ısıtma olarak iyide yazın hiç çekilmez şahsen tavsiye etmem . Acer falan düşünme hiç çok sorun çıkarıyor.

Bütçe olarak 1,5-2 bin TL bütçe ayırdıysan bulursun bende bi araştırma yapayım bakalım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
toshiba + sony başka markaya sakın bakma bunlar içinde arayacağın özellikler ;
1) ram min. 3gb olmalı.
2) ekran kartı orta seviyede bir kart olmalı son kararı verdiğin makinanın linkini atarsan hemen yorumlarım.

Önemli Uyarı demiş ki:
Bugünlerde yeni bir bilgisayar satın almak isteyenlerin kafasını en çok meşgul eden konulardan birisi, Windows 7'nin hızlanan gelişme süreci. Yeni işletim sisteminin ne zaman satışa sunulacağı henüz tam olarak belli değil, ama Microsoft'un 2009 yılı bitmeden Windows 7'yi yaşantımıza sokmaya çalıştığı görülen bir gerçek. Dolayısıyla kullanıcılar, şu anda satın alacakları Windows Vista'lı sistemlerin Windows 7'ye ücretsiz yükseltilebilmesi konusunda bilgi bekliyorlar.

Eğer satın aldığınız bilgisayarın üzerinde gelen Vista'yı ücretsiz olarak Windows 7'ye yükseltmek niyetindeyseniz, bilgisayarınızı ancak 26 Haziran 2009'dan sonra satın almanız gerekiyor. Microsoft, geçtiğimiz haftalarda yeniden şekillendirdiği Windows 7 yol haritasında ücretsiz terfi hakkı kazanmak için bu tarihi başlangıç olarak belirlemiş. Ücretsiz terfi hakkı 31 Ocak 2010'a kadar sürüyor, ama bu ikinci tarih kesinleşmiş değil, Windows 7'nin çıkışına bağlı olarak değişebilecek.

Kısacası, sistemini 26 Haziran'dan sonra alanlar Windows 7 çıktığında lisanslarını bu yeni sürüme ücretsiz yükseltebilecekler, ancak bu tarihten önce Vista yüklü bir bilgisayar alanların ücretsiz terfi kampanyasından yararlanma şansı yok.

Açıkçası zorunlu olmadıkça hiç notebook kullanmamıştım daha önce bu yüzden ekran kartları ve oyun perfonmanslarını kestiremiyorum şu anda sadece beğendiğim modeller bunlar şimdilik benim laptop beklediğim tek şey bi sro client açıkken , nette surf yaptırabilecek 5-6 saat bir alet aşşaıdaki ürünler hakkındaki yorumlar nedir?
http://www.istanbulbilisim.com.tr/Satellite-Pro_A300-1NT-4-GB-TOSHIBA-DUNYASI,7294.html
http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-CS118E-W-3-GB-NOTEBOOK,9320.html

cevabı senin yazdığını gördüğüm anda hissettim Macbook cevabını xD ama ı-ıgh almam macbook ^^

sro için alıyosan kesinlikle ısı konusunu dikkate al kasalarda pek önemsememmiş olabilirsin ama inan dizüstü pc lerde çok sorun olyo mesela bnm pc rahat 3 sro kaldırıo ama o kadar çok ısınıyoki sana yemin ederim pc ye dokunamıyom kaç tane fan değiştirdim dahili fanlarmı takmadım bu konuya dikkat et

Apt

rank8
ilk 2 mesajımda yazdıklarım sansürlenmiş,o kelime neden sansürlü anlamış değilim.Yıldızlı yer aşağıdaki gibi olacak(boşluksuz) bu ürün gerçekten hoşuma gitti,laptopa göre özellikleri üst seviyede :) dış görünüşüde çok hoş...

http://www.c a s p e r.com.tr/UrunDetay.aspx?intStockNo=514

Samsung R520-R522 serisi laptoplar gerçekten harika
viewtopic.php?f=632&t=134641 burda aldığım laptopun özelliklerini görebilirsiniz bu özelliklere bu fiyatta bu kalitede ve bu perfonmansda başka laptop bulmanız çok zor kesinlikle öneririm.

samsun R522 laptop kullanıorm 4gb ram 1024 ekran kartı canavar gibi :D 8client açabiliyorum sanırım 1.600-1800 lira aralığında iyi seçimler...

Yukarı Alt