Arkadaşlar bende hpg62 notebook var aşırı derece ısınıyor notebooku ilk aldığım zamanlar ısınmıyordu bi forumda okudum içine toz pislik vs kaçtığı için olabilir diyor.

işte forum :
http://www.hardwaremania.com/forum/donanim/notebook/notebook-temizligi-isinma-sorunu-cozumu-92384.html

Bu yüzden silkroad oynayamıyorum pc ısındımı kendi kendine kapanıyor en iyisi bilgisayarcıya götiriyim o yapsın şimdi ben açarsam bozarım kesin :D

ps : link gizlenmiştir .

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
sogutuca da al bi tane 20 25 tl fiyatı hem bilgisayarcıya temizlet hemde laptop sogutucusu al derim :nod:

Soğutucuyla falan assında hiç bir alakası yok bilgisayarcıya gittim notebookun fanı temizlenicek dedim dediki eğer içini açarsak garantisi biter süpürge gibi bişey vardı fana doğru tuttu toz pislik çıktı bir şey kalmadı 4 client açıyorum pc ne kasıyor nede ısınıyor ayrıyeten para falanda vermedim bilgisayarcıya .

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
sogutucu laptop için iyidir her zaman bence :) sen garantisi var demedin ama ondan öyle dediler sana .

Tony Montana demiş ki:
Anlıyorsan kendin açıp temizle ama anlamıyorsan götür bi bilgisayarcıya 10 Lira falan ver ayar çeker o :wink1:
kendin sökme gArantisi varsa gidebilir

garantisi var bi vidasını söktüm az bir şey açıldı kapak oynama var geri takamıyorum garantisi bitmişmidir

Cladren

Tanınıyorum
Ben çok yaktım laptop'u bu yüzden genede benimde tavsiyem bir soğutucu almalısın :)

Yukarı Alt