1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Nostale Online Oyun Rehberi !


 1. Violent Arise

  Violent Arise olduser

  Kayıt:
  8 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.827
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Harita Mühendisi
  Şehir:
  Kalkınma - Trabzon
  [​IMG]

  [​IMG]

  ANA MENÜ

  1-)Toplu Bakış
  [​IMG]
  Giriş: Sunucuya bağlandıktan ve oyunu yükledikten sonra karakterin Nostale renkli dünyasında belirir. Yukarıdaki resmin yardımı ile sana arayüz ana öğeleri anlatılır.

  1. Karakter bilgileri: Bu pencere sana portrenin yanında karakterinin ismi, şimdiki savaş seviyesi, özel, büyü ve yaşam puanları hakkında bilgi verir. Ayrıca bölüm 4 için hangi gruba ait olduğunu da görebilirsin.

  2. Etkiler: Etkiler sana karakterinin saldırı gücünün artması veya haraketinin yavaşlaması gibi durum değişikliklerini haber verir. Sağ tuş ile tıklaman halinde belli etkiler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

  3. Hedef bilgileri: Hedef bilgileri karakter bilgilerinin karşıtıdır. Sana seçtiğin karakter, yaratık v.b. hakkında isim, ırk, öğe, savaş seviyesi , büyü ve yaşam puanı hakkında bilgi verir.

  4. Refakatçi bilgisi: Sana, senin ve grubunun Nosmateleri (Ev hayvanı, partner) hakkında bilgi verir.

  5.Hızlı tuşlar: Hızlı tuşlar becerilere ve eşyalara çabuk erişim şansı verir. Bunları oluşturulan kısayollardan kullanabilirsin. (Sayılar [0-9] ve [Q], [W], [E], [R], [T]).
  tuşu ile hızlı tuşları değiştirebilirsin. Eşyaları ve becerileri hızlı tuş yuvalarına yerleştirebilmek için enventarı veya beceri penceresini [K] aç ve basılı fare tuşu ile istenen eşyayı veya beceriyi hızlı tuş yuvasına çek.

  6.Kısayollar: Kısayollar sana önemli menü pencerelerine ulaşma imkanı verir. Bu kısayollar sayesinde [P] ile karakterine, [K] ile becerilerine, ile enventarına , [O] ile görevlerine ,[L] ile mini ülkene , [N] ile messengerına ve [F12] ile oyun rehberine ulaşabilirsin. Notlar, parseller ve sistem seçeneklerinin kısayol tuşu yoktur, sadece fare tıklaması ile kullanılabilirler.

  7.Mini harita:
  Mini harita üzerinde diğer haritalara olan çıkışları, Npcs ,bulunduğun yeri ve hedefinin bulunduğu yeri görebilirsin. Mini harita üzerine sol tıklama ile seçilen noktaya doğru da haraket edebilirsin.

  8.Tecrübe puanı: Tecrübe puanını gösterildiği çubuk savaş ve meslek puanını gösterir. Ayrıca bulunduğun seviyedeki yüzdelik oranla kaydedilen ilerlemeyi de görebilirsin. Eğer %100 seviyesine ulaşırsa bir sonraki savaş /meslek seviyesine ulaşırsın.

  9.Görev yardımı: Görev yardımı sana ana ve ek görev hakkında kısa bilgiler verir. Görevler hakkında tam bilgi alabilmek için [O] ya bas.

  10. Organizasyon penceresi:
  Bu pencere sana bir sonraki organizasyona kalan zaman hakkında bilgi verir. Ayrıca buz kırıcı ve ani savaş gibi organizasyonları da buradan başlatabilirsin. Eğer bir akın grubu kuruldu ise ,buna bu pencere üzerinden direk olarak katılabilirsin. Ayrıca arkadaşlarından messenger üzerinden alıcağın haberleri de buradan görebilirsin.


  2-)Bilgi Penceresi

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  3-)Sohbet

  [​IMG]

  KONTROL

  1-)İleri Hareket

  [​IMG]

  2-)Savaş

  [​IMG]

  3-)Kamera Görüntürüsü

  [​IMG]


  MESLEKLER

  1-)Meslek Değişimi

  İstenenler;
  [​IMG]
  Meslekler;
  [​IMG]

  2-)Yetenekler

  [​IMG]

  SAVAŞ SİSTEMİ

  1-)PvP

  Açıklama;
  [​IMG]

  Glacernon;
  [​IMG]

  Çatışma İksiri;
  [​IMG]

  2-)Akınlar

  Akın Mühürü;
  [​IMG]

  Akın Listesi;
  [​IMG]

  3-)Arenalar

  PvP Arena ;
  [​IMG]

  Yaratık Arenası;
  [​IMG]

  [​IMG]
  İndir !
  Torrent İndir !
  [​IMG]