Çocuk Derdim İnanmazdınız.. Geveze Derdim Takmazdınız.. SaçmaLıyor Derdim aLdırmardınız.. Nese Artık boL boL Ban Atarsınız :) Baksanıza Bayağı bi Hoşuna Gitmiş Zaten banLanmak :lol:

meymo demiş ki:
Çocuk Derdim İnanmazdınız.. Geveze Derdim Takmazdınız.. SaçmaLıyor Derdim aLdırmardınız.. Nese Artık boL boL Ban Atarsınız :) Baksanıza Bayağı bi Hoşuna Gitmiş Zaten banLanmak :lol:
sana kemik atan oldumuuuuuuuuuuuu??????????????????

PC_kopat demiş ki:
almışsınız elinize bi keser paso kendinize yontuyonuz!
adam gibi bi guild olsanız zaten güçlü olurdunuz.!

burda gelip herculeste birlik yok gevurla şöle güçlü böle güçlü demekle olmaz
mastersen alttan almayı,güvenilir olmayı,fedakar olmayı,SAYGILI olmayı bilmen lazım

örn(sovalye),(Oo_REiS_oO)

kesinlikle senin guildine gelmem ve yakın ark.larımı senin guildine sokturmam
örnek verdigin adamlara baqq onlar aponun tırnagı kadar olamas!! :mrgreen:

tan

rank8
bursalı17 demiş ki:
PC_kopat demiş ki:

mastersen alttan almayı,güvenilir olmayı,fedakar olmayı,SAYGILI olmayı bilmen lazım

ewt bencede olmaz

bursalı17 demiş ki:
meymo demiş ki:

Doktor Kendi haLine Bırakın Dedi.. Beyin Yaşı 5 :mrgreen: İdare Edin Artık :p

meymo demiş ki:
bursalı17 demiş ki:
meymo demiş ki:

Doktor Kendi haLine Bırakın Dedi.. Beyin Yaşı 5 :mrgreen: İdare Edin Artık :p
ulan sen hiç ciddi olamıcanmı bee her yazdıgın cumlenin ardından sırıtıyorsun hep gulmek istiosan gir grafi2000 e koca kafaları isle:D

bursalı17 demiş ki:
PC_kopat demiş ki:

apo kim ya insan olsa insanca konuşmayı bilirdi lvl i yükselince başı göğe erio zannedio harelde++++ sen daa düne kadar neler sölüodun bu gün kraldan fazla kralcı olmuşsun!

bursalı17 demiş ki:
Shut Up Chicken...

Cohk yiyorsa buyur PvP meydanına.. SUSTURUN BİRBİRİNİZİ ORADA... E tabi yerse... ]_3Z0... :lol:

+

_ACID sözünün arkasında durmadı! Türkleri tek çatı altında birleştirmek diye bişey dedi. Globallerden felan bahsetti... _ACID cevap versin: LaNCeLoT olarak sana barış elini uzattım! Neden uzatılan dostluk elini geri teptin?...

Selametle!...

sen biraz sus artık galahad istersen daha dünkü çocuk kalkmıs hysteria adına saçma sapan seyler yazıyo çapını bilde öyle konus istersen kafanız yarım çalısıyo heralde Hysteria adını kirletmeye çalısıyosun HYSTERİA 3 günlük bir guild değil Oyun içinde din siyasi ırk meseleleri yüzünden kalkıpta forumlarda saçmalamayı kes oyununu oyna burda yazacağın zamanı oyunu öğrenmekle geçir Hysteria guildinden daha iyisini sen yap o zaman konus... kahvekeyfi

her tarafa da aynı mesajı yazıyorsun. Kelimeler farklı ama kullanılan uslüp SİNİRLİ , anlatılan şeyler AYNI...

Sinir mi ediyorum sizleri yohksa???

ÖFKEYLE KALKAN ZARARLA OTURUR...

Selametle!...

sinir olurum tabi aslanım artis artis laflar yazmıssın kalkmıs şimdide sinir mi sinir bas git işine (extra gerekeni yap abi sende uğrastırma bizi ltf)

sovalye demiş ki:
sinir olurum tabi aslanım artis artis laflar yazmıssın kalkmıs şimdide sinir mi sinir bas git işine (extra gerekeni yap abi sende uğrastırma bizi ltf)
tahrik eden sensin ama! Aslanım gaplanım. NOLUYOSUN HÖÖÖÖŞŞŞŞŞT.....

AKILLI OL KOÇ KOYUN KUZU KAPLAN ASLAN DİNLEMEM SANA Bİ HAYVAN MUAMELESİ YAPARIM GÖRÜRÜSÜN ASLANIMI.. AĞZINA GÜLMEYE DE GELMİYORSUN... BANA HAYVAN İSİMLERİ İLE HİTAP ETME!!!

( Yukarıdaki sinirlenince olacagım haldir. Daha sinirlenmedim. O yüzden henüz öyle bişey yapmaya niyetim yoktur. :lol: )

Selametle!...

Hysteria mı ne boksa artık... 3 günlük guild deilmiş lan 50 yıllık geçmişinde olsa 3 günlükte olsan gözden düştünmü bir defada düşersin hiçkimsede gözünün yaşına bakmaz... Övülecek bi yanın varsa bırakta millet övsün sen kendini övme...
Birde öncelikle adam olmayı öğrende akıllıca konuş. sonra kızılacak birşey varsa kızarsın... Exclamation

SherwaN demiş ki:
Hysteria mı ne boksa artık... 3 günlük guild deilmiş lan 50 yıllık geçmişinde olsa 3 günlükte olsan gözden düştünmü bir defada düşersin hiçkimsede gözünün yaşına bakmaz... Övülecek bi yanın varsa bırakta millet övsün sen kendini övme...
Birde öncelikle adam olmayı öğrende akıllıca konuş. sonra kızılacak birşey varsa kızarsın... Exclamation
HYSTREIA yı ben oyuna ilk basladıgım sparta serverından biliyorum
belki daha eski serverlardada vardır!!darkBORN gibi 1 saatlik guıld deel.saten HYSTREIA köklu guıld oldugu için cok tercih edilio.!!

Yaa sen kimsinki darkBORN guildine 1 saatlik guild diyorsun...
Aslında sende haklısın, öyle adamlardan satış yaptıki bu guild bu hale geldi işte...
Birde batu'nun adamları onu tek tek sattılar olacağı buydu...
Hepsi burda olsaydı glavyeleri ağzının ortasına yerdin...
Neyse boş yere sinirlendim. bundan sonra cevap yok. Kolay gelsin... Evil or Very Mad

SherwaN demiş ki:
Yaa sen kimsinki darkBORN guildine 1 saatlik guild diyorsun...
Aslında sende haklısın, öyle adamlardan satış yaptıki bu guild bu hale geldi işte...
Birde batu'nun adamları onu tek tek sattılar olacağı buydu...
Hepsi burda olsaydı glavyeleri ağzının ortasına yerdin...
Neyse boş yere sinirlendim. bundan sonra cevap yok. Kolay gelsin... Evil or Very Mad
kendine cok guveniyorsan 1 saat sonra gelsne dw onune!!
sizin guıldınde gecmişi olsaydı 1 saatte kuruldugu gibi 1 saatte yılıkmasdı!!

Yukarı Alt