Hayırlı ramazanlar arkadaslar suan Herkules serverında Turklerin cok sorunu var.Ben HYSTERİA guildinin masterıyım server cok iyi tanır beni. Suan brothers guildinden sona en guclu guildiz serverda ispatlamayada gerek yok biliyo herkez. Fakat istyorumki onlardanda guclu oalalım onlarıda devirelim adamlar 20 farklı ulkeden guild kurmuslar. Ama biz bi Turklerler birlesemiyoruz yok bole bişi. Adamlar wtb wtsyazarken globallerden bizimkiler hergun kufur ediyolar kavgalar bilmem neler. Butun Turk guildleri zannnediyoki ilerde en guclu biz olucaz. Hyır yok ole bişi. İlk kim iyibaslarsa o goturur anca tum guild olarak oyunu bırakırsanız baska bi guild one gecer. Serverdaki butun Turk arkadsalra ve Forumdaki tum arkadsalra soruyorum sizcemantıklı dusunmuyor muyum:? Kimisi ismini begnmez kimsis resmini begenmez sacma salak nedenlerden birlesme yada union olamıyoruz. 1.5 ay once falan Hell_Gate masterı SaSuke ile konusmutum saolsunlar kabul ettiler dahada iyi olduk ve onlara sorabilirsiniz. Biz burda adam yemiyoruz.
Lutfen eski serverlarda tecrubeli olan arkadsalr su Herkules serverına akıl verin... Exclamation

tan

rank8
ewt acıd cok dogru konusyon helal sana ve bizimkiler globalden bır bırlerını sey ede dursunlar onlarda orda daha guclu olsunlar adamlar onu dusunuyo ama bızdende korkuolar hercules serverındekı en yuksek lvl dekı adamlar bı guılde toplansa o zaman gor bızden nasıl korkuyolar adamlar bılıyo ısı bızım bırlesemyecegımız felan fılanı ben tek guıld tanırım bı zamanlar
tibette GAME_MASTARS guıld ıcı kufur yoktu ve tum turk guıldlerı saygı duyuyorlardı basımızda BARBARYUSUF abimiz vardı tum server onu sevıyoduk ve orda en guclu guıld the_end ama memberler karısıktı yarısı turktu yarısı yabancıydı sonra ne oldu game_mastars daha guclendı ve serverın tek baba guıld oldu ama serverı bıraktıgımda oyleydı sımdı duydugum kadarıyla yok olmuslar ne guıld ama varya :)

Valla Herkules serverında iş yok ben bunu anladım yani koca bir bombos sadece kendini dusunen. Ozelliklede beni ve HYSTERİA yı cekemeyen adamlarla dolu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her server da birilerini çekemeyenler olur emin ol ki seni seven çekemeyenlerden çoktur takma kafana güzel bir ekip kurman dileğiyle extraokk

walla apo kardes ben eskı serverıma gerı dondum XİANa :mrgreen: bu servera basladıgımda 4-5 tane server vardı ey gıdı gunler ey..kurudugumuz ılk guıld turkısh_bow dıe bıseydı sona Sivana yı kurduk sımdı serverda ılk 5 ıcındekı guıld olmus walla ortama dondum cok ıyı ya!! burdada yabancılar paso kufurlesıo cok sukur turkler, huzur ıcınde gordum extraokk gecınıp gıdıoz darısı herculese :mrgreen: bu arada charımı AMAZONa sattım yanı hasan abıme bılgınıze arz ederım...

A

Anonymous

Guest
eet Apo abi herculeste birlik yok. Persiada 49 SuperSonic i kurdu. Tüm 72+ ler birleşti persiadaki BrotherS ı darma dağan ettiler. Sonra bi olaylar oldu master hacklendi galiba guild dağıldı. Tekrar topladılar sayılır. Çok süper oldu. Herculestede böyle olsa süper olur Wink extraokk

muratko193

Öğretiyorum
Ayrı Dusuncedeki Adamları Bi Çatı Altında Toplamak Cok Zordur Demek İstediğim Adamların Biri Ole Der Biri Ole Guild de Duzen Olmaz Ama Suan HYSTERİA Duzen Olarak Yerine Oturmuş Durumda Şimdiden Kolay Gelsin Size extraokk

ACID in dedikleri çok mantıklı biz kimsenin guildini bozalım demiyoruz.ACID in bahsettiği SaSuKe de benim.Guildi bozduk ve geldik.Belki o guild noob bi guildi diyenler çıkar.Ama şunu bilin ki serverda Türkler arasında Hysteria ilk 4 olan bizde 2. 4 olan guilddik.Peki ben neden bozdum bu guildi.Tabiki serverın en iyisi olabilmek için.Serverın en iyisi olmayıda sadece şu yabancıları dize getirmek için seçtim.Anlamıyorum 72+ olan guild kuruyo.Ya da guildimi bırakamam diyo.Peki neden?Bu şekilde hangimiz kafa tutabileceğiz onlara karşı.Adamlar kaç ayrı ülkeden member topluyolar.Bizim istediğimiz ise sadece güçlü bir Türk topluluğu.Bi arkadaş demiş orada senin için arkadaşlık deil LvL önemli.Adamlara kafa tutmak için ilk başta tabiki LvL önemli.Ama arkadaşlığımıza laf ettirmem.Ben geldiğimde yarkanı kestirdiler.Bundan 2 gün önce ACID le ben spawn temizleyip tank olduk yarkana ve HERCUL_ arkadaşımıza 2-3 saat gibi bir sürede yarkanı kestirdik.Ve saat 3 gibiydi başladığımızda.ACID le kaç kere yattık ama geri geldik.Hatta ramazanın ilk günü olduğu için niyet etmemiz gerekiyordu ve sadece şişeden su içerek niyet ettik ve yarkana vurmaya devam ettik.Bundan bir gün öncede TURKIYE guildinde olmasına rağmen (yani bizim guild dışında) her partimize aldığımız oO_Reis_Oo arkadaşımız yarkanı kesti.Ama birimiz niye bu kesti bi daha pt ye almayın demedi aksine hepimiz tebrik ettik.Şimdi bunları okuyunda karar verin bizim için arkadaşlık ne kadar önemli.Neler yapabiliriz onlar için.Ama beni arkadaşı gibi görmeyeni bende görmem ve yardım etmem.Sadece menfaat için aramızda bulunan adamıda o guildde barındırmam...

Eet sasuke dogru konusmus bize 1 adım yaklasana 10 adım yaklasırız. Su yarkanlarıda sade guild arkadsalrıma deil. Turklere deil yabancılara bile cok kestirdim. İnanamıyosanız sslerde var. 53 lvlda yarkan 57 lvlda isyu kesmeye basladım isyu faslı bitti yarkanla devam ediyor. Hergun 1 2 tane kesiyom ama _ACID ile ama ASIT ile. neden kendim kesmiyomda baskalarına kestiriyom. Cunku yabancı olsun Turk olsun yardım eden cok insan var serverda pti kurdummu yarkan yazmasam bile kosarak geliyolar yardıma. Bende bu insanlara yardım etmeyi seviyorum. Yarkan benim için onemli deil dostluk onemli. Siz bizim guilde geldiginizde ezilmiceksiniz yabancılık cekmiceksiniz.Tabi birazda sartlarıız var 64+ olmalı muabbetelere katılcak. Ole bota baglayıp butun gun afk olan slm vermeyen adamları sevmem ayrıca hızlı lvl kasması benim için bizim için ve kendi için cok önemli. Bu sartlara uycak olan arkadsalra her zaman kapımız acık. guild içinde kufur yasaktır yardımlasmaın iyi oldgunu dusunuyorum. Herkezi bekliyorum. B u konusamalrdan sona insallah birileri cıkar ve derki tamm biz geliyoruz. Turklerin gucunu gostermek için. Ama içime dogan bu serverdaki guild masterları bi pm atıp bile bu olay nedir neyin nesidir die sormucaklar. Cunku kendi guildlerinde lvlları dierlerinden yuksek olması baskanlık liderlik mutlulugu yuzunden kimse yanasmıyor. Orda ezik kalcam dusuncesi var kafalarda nese anladınız siz beni fazla uzatmıyım işlerim var ii geceler Extraloob

Valla herkes kendini en güçlü olarak görüyor.Alın size hodri meydan kendi guild memberlarınızla gelin bi war yapalım.Eğer biz yenilirsek diğer guilde geçmeye razıyız.Öyle lafla yürümüyor bu işler.Ama guild masterları bu yazdıklarımızı 2-3 sefer okusun ve iyice düşünsün.Sizce haksızmıyız?

Hep te bu wariror blade gibi ezikleri almadıgımız için bizi kotulemeye clasıyolar. Solesene sen lol ne yanlısmı gordunde gerizeklı dion?

Sen server acıldıgından beri goruyorum seni lvl kastıgın yok suan 6xlerdesin senin gibleri alamam ne lvl kasıyosun ne bişi. Zaten o lvlda gidipte TG kesen adamdan hayır gelmez.

Senin önüne kemik atan olmadı hemen havlamaya başlama...
Sizin gibi kufurbaz bebeleri guilde almamak gerizekalılıksa biz GERİZEKALIYIZ

İyiki almamışız Ne b*k oldugunu Şu an belli ediyosun !
WaRioR_BLaDe demiş ki:
Ulan siz geri zekalı lar toplulugusunuz o kadar

Jigsaw

Aileden
Warrior_Blade ve KraL_ uyarı almıştır. Size hakaret edilirse moderatörlere bildirmeniz gerekiyor karşılık vermeyin.

Saolasın karsılık vermeyiz ya boleri cok var butun gun pmden kufur eden falan alıstık artık. Genelde 4 5 6x yapıyo bole hakaret ve kufurleri.

tan kardeşim Tibetteki GAME_MASTERS dan bahsetmiş.Ama onun kurucularıda bizdik.tıpkı HYSTERIA gibi.

hepinize iyi eğlenceler.

Yukarı Alt