Merhabalar.
Bu Yazılım Modem Pingleme Mantığı ile Çalışmaktadır.Başlat Butonuna Tıkladığınız Andan İtibaran CMD'yi Çağırır ve "ping -t 192.168.1.2" Komutunu Çalıştırır.

Link;
Kod:
http://www.dosya.cc/Non-LaggerbyFreeWare.zip.html

Silkroad,online oynanan bir oyundur.Modem ile bilgisayar arasındaki bağlantıyı test etmek ya da ping göndermek sizin internet bağlantınızı hızlandırmaz,lag dediğimiz olaya çözüm olmaz. Laga çözüm arıyorsanız,lag başladığında IP adresinizi değiştirmektir.

Örneğin ben en son 3 gün önce modemi yeniden başlatıp yeni IP aldım. 3 gündür lag sıfır. :?!! IP adresim 78.xxx.xx.xx

A.T.P demiş ki:
Silkroad,online oynanan bir oyundur.Modem ile bilgisayar arasındaki bağlantıyı test etmek ya da ping göndermek sizin internet bağlantınızı hızlandırmaz,lag dediğimiz olaya çözüm olmaz. Laga çözüm arıyorsanız,lag başladığında IP adresinizi değiştirmektir.

Örneğin ben en son 3 gün önce modemi yeniden başlatıp yeni IP aldım. 3 gündür lag sıfır. :?!! IP adresim 78.xxx.xx.xx
İlk Öncelikle Yorumun İçin Teşekkür Ederim..."ping -t 192.168.1.2" Mantığı Moden Belli Bir Süre Sonra PC ile Arasındaki Veri Alışverişini Yavaşlatır.Buda Bir Tür Lagın Meydana Gelmesine Neden Olur.Kısacası "ping 162.168.1.2" Modem ile PC arasındaki Bağlantıyı Sürekli Tazelemektedir...

Yukarı Alt