Takımı
Besiktas
Arkadaşlar telefonu yeni almama rağmen son 2 gündür kendi kendine ekrana tıklıyor dosyaları giriyor, mesaj yolluyor vs. içini söktüm baktım fakat bişey yok tertemiz telefon acaba camın içine bi su sızması falan olmuş olabilir mi malum havalar sıcak terli ellerle cama dokunuyorum.Bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Sudan olacak bişey değildir o ya üretim hatası ya da telefonun ekranına bişey baskı uygulamıştır dokunmatikte hasara neden olmuştur.. Bazı dokunmatik telefonların camı kırılıp dağılsa bile dokunmatiği çalışmaya devam ediyor :)

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Sudan olacak bişey değildir o ya üretim hatası ya da telefonun ekranına bişey baskı uygulamıştır dokunmatikte hasara neden olmuştur.. Bazı dokunmatik telefonların camı kırılıp dağılsa bile dokunmatiği çalışmaya devam ediyor :)
Bugun derste telefona su dokuldu ve birden muzik calmaya basladi..
Ps: şahitlerim var

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

The47

Bilgiliyim
c6-01 amoled ekran kullanır. ellerin terliyse ekran ısıya karşı duyarlı oldugundan normaldir öyle yapması telefonun ekranını temizle peçeteyle veya direk üzerindeki tişörte sil. bende aynı telefonu kullandım 6 ay kadar aynı sorun bende de vardı ellerim çok terlediginden kaynaklanıyordu

Takımı
Besiktas
Bu mesaj The47 rumuzlu uyeden alinti yapildi
The47 demiş ki:
c6-01 amoled ekran kullanır. ellerin terliyse ekran ısıya karşı duyarlı oldugundan normaldir öyle yapması telefonun ekranını temizle peçeteyle veya direk üzerindeki tişörte sil. bende aynı telefonu kullandım 6 ay kadar aynı sorun bende de vardı ellerim çok terlediginden kaynaklanıyordu

anladım hocam çok teşekkürler.

Yukarı Alt